Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van akinek bevalt a Garnier...

Van akinek bevalt a Garnier micellas viz? Mennyi ido utan hatott es mit tapasztaltal? Mire lehetne meg elhasznalni?

Figyelt kérdés

Nagyon csalodott vagyok, mar kb 3 hete hasznalom, kis vattakorongokkal a problemas borre valot es nem az, hogy nem hasznal, de szinte meg kb a tiszta viz utan is tisztabbnak erzem a boromet.:( Hasznaljam meg vagy ennyi ido utan ha mar nem hatott,akkor nem is fog?


Alapbol egy baromsagnak gondoltam, mert elso ranezesre, kb palackozott viznek tunik, de annyira meggyoztek a pozitiv kommentek rola egy masik oldal, szinte odakat zengtek, hogy beruhaztam egybol egy nagy kiszerelesre, mert osszessegeben olcsobb. Kb. a nyolcadat hasznaltam el az egesznek, pedig mindennap hasznalom es semmi. De tenyleg. Semmit nem erzek, kiveve, hogy neha mintha egy icipicit csipne meg van egy pici szuros szaga.


A tonikoknal volt regen ez a gondom, hogy ugye jo volna a tisztito hatasa miatt,de csak csip meg szarit, ami meg kresemesebb tisztitoszer volt az meg tovabb zsirositotta az amugyis zsiros borom (mondjuk a tonik is, mert szarit,ami utan meg a faggyutermeles sokszorozodik), szoval gondoltam ez lesz a kosztes ut. De nem ugy latszik.


Mire lehetne meg elhasznalni? Nem akarom csak ugy kidobni, pedig az lesz a sorsa....En kb 3 pottyot teszek a vattakorongra. Ti? Gondoltam ra,hogy nem jol adagolom, de ha tobbet teszek ra, akkor jobban csip, meg mintha szaritana, de mondom, csak mintha, mert alig erezni valamit utana, ha meg kevesebbet, akkor tenyleg a nullaval egyenlo.


2017. ápr. 24. 10:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%

Fogd már fel hogy ez a sminktől tisztatja meg az arcodat. Úgy arctisztító.

Amire te akarod használni arra mást kell venned.

2017. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Akkor miert van 200 olyan komment,ahol leirjak, hogy NEM sminkelnek es milyen baromi jo???


Plusz az altalanos tajekoztatojaban se csak smink lemosonak van irva, az csak egy plusz.

2017. ápr. 24. 12:09
 13/29 anonim ***** válasza:
84%

Ha neked nem jó, akkor ne használd.

Ezek alapvetően sminklemosásra vannak.

De persze lehet csak úgy is használni, hiszen egyébként is van mitől megtisztítani a bőrünket. A nap folyamán zsírosodik, szennyeződés rakódik rá.

Én mondjuk mindig megmosom sminklemosás után az arcomat sima vízzel is, lemosom a sminklemosót. Szóval én csak arctisztításra, ha nem sminkelek, nem vennék ilyet.

2017. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nekem nagyon nem koszosodik,zsirosodik a borom, vagy nem tudom mire kellene gondolnom. De igen, nem fogom hasznalni, csak megdobbento, hogy rengetegen ajanljak puszta arctisztitasra.
2017. ápr. 24. 12:38
 15/29 anonim ***** válasza:
56%
14: Nem tudom, miért lepődtél meg ennyire. Nem ez az egyetlen termék, ami máshogy hat az emberekre. Csomó kozmetikai és smink termék van, ami valakinek a kedvence, más meg egyáltalán nem szereti.
2017. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Igen, es en is talalkoztam mar sokkal, ami nem valt be. De olyannal meg sose talalkoztam, aminek ilyen hatalmas dicsero tabora van es szoszerint a tiszta viz jobban tiszt. Egy nulla.
2017. ápr. 24. 13:22
 17/29 A kérdező kommentje:
Igen, jol mondtad "mas hatasa van". Ennek semmilyen hatasa nincs,ez a hihetetlen. Valamit, meg ha negativum is csak csinal minden termek,de ez szoszerint semmit, meg csak erezni se erzem mikor tisztitom, mintha nem is nedves pamaccsal tisztogatnam,hanem csak sima szarazzal, ez szerintem szinte felfoghatatlan.
2017. ápr. 24. 13:25
 18/29 anonim ***** válasza:
79%

Látom nehézfelfogású vagy. Egyértelműen leírták neked, hogy ez a szennyeződések eltávolítására való. Az összes micellás víz. A garnieres ráadásul nem is a legjobb minőségű. Alkoholtartalmú dolgokat pedig érzékeny bőrrel kerülni kell, mégha pattanásos vagy is.

Mindig nevetek krémmánián is azokon, akik például egy lemosótól várják azt, hogy eltűntesse a pattanásokat, ránctalanítson és hidratáljon egyszerre, sőt tűntesse el a hegeket és varázsolja gyönyörűvé a bőrt. Nem arra való. Minden problémára más kell. Nem véletlenül léteznek arclemosók, micellás vizek, esszenciák, szérumok, hidratálókrémek, hámlasztók stb..

Zsíros bőrt sem szabad túlszárítani, érdemes lenne peelinget használnod, illetve a hámlasztók mégjobbak lennének. Vagy heti rendszerességgel kaolin tartalmú maszkok. Egy nap egyszer esténként egy géles állagú hidratáló krém is ajánlott, hogy bőröd megőrizze rugalmasságát. Problémás területekre készíthetsz magadna teafaolajos lemosót. Járj utána jobban a témának, de a bőrtípusodtól és sok egyéb mástól is függ, hogy neked beválik e az adott termék, ami másnak nem. Krémmánián sok termék csak azért is fel van pontozva, mert olcsó és ez megemeli az elégedettségi faktort, lásd a baleas termékeket.. :D

2017. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Te vagy a nehez felfogasu, mert irtam, hogy ARCTISZTITASRA hasznalnam, latom az ertelmezo olvasas nem megy. De ennek semmilyen tisztito hatasa nincs. Ertsd: Ha total feher a vattakorong, akkor szerinted mit tisztit? Mert meg kb a port se szedi le az arcrol.:D olyan szinten NULLA.


Ki beszelt itt arrol, hogy a Garnier barmikor is nivos termeknek szamitott? Nem hasznal: Ertsd : Nem tisztit!!! Es egy ARCTISZTITONAK gondolom a TISZTITAS lenne a hatasa. Kb. talan azzal se tuloznek, ha azt irnam, hogy koszosabb lett tole utana az arcom. Remelem most mar sikerult felfogni.

2017. ápr. 24. 13:44
 20/29 A kérdező kommentje:

Leirom mit jelent az arctisztitas hagyomanyos ertelemben, mert latom sokan nem elnek vele, igy nem tudjak:


Reggel szepen felkelsz es megtisztitod vizzel a pofikadat, hogy felfrissulj. Na, de a Garnier most elhozta a csodat, mert alaposabb tisztitast igernek (nem pattanastalanitast, meg melytisztitast, meg mit tudom en mit...mert azt nekem nem tartozik a reggeli rutinom koze, mikor felkelek reggel 6-kor, hogy nagy maszkot dobjak az arcomra) Jezusom....

2017. ápr. 24. 13:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!