Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan döntöttetek az új...

Hogyan döntöttetek az új frizurátokról? Honnan tudjam, hogy mi állna jól?

Figyelt kérdés

Le kell vágatnom a hajamat, kb. vállig érőre (most mell alá ér), de akkor már valami új frizurát is szeretnék mert jelenleg olyan semmilyen. Évek óta ilyen hajam van és egyébként szerintem jól áll, de túl egyszerű és már unalmas, úgyhogy szeretnék valami újabbat. Barna, egyenes, egyenesen levágott hajam van, amit oldalt szoktam elválasztani. (Kb. ilyen csak egyszínű barna és hosszabb: [link]


Festetni nem feltétlenül szeretném, max. a végeit színezni (ombre vagy bayalage szerűen), gondolkodtam frufrun is, de nem tudom, hogy mi az, ami jól állna vagy mivel hogyan néznék ki és emiatt nem tudok belevágni. Nem ismerek egy "csodafodrászt" sem a környéken, úgyhogy rájuk sem tudok hagyatkozni. (Ha valaki ismer Kaposvár, Pécs környékén, akkor leírhatja)


Ti hogyan döntötték el? Vagy csak szimplán kigondoltátok és belevágtatok?


2017. okt. 30. 16:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy nem nyitja meg a linket, úgyhogy itt egy másik, ehhez jobban is hasonlít: [link]
2017. okt. 30. 16:52
 2/3 anonim válasza:

Hát nálam nagyon gyors döntés volt.

Délután szakítottunk a barátommal, másnap délelőtt mentem fodrászhoz és annyira az volt bennem, hogy kell valami új, hogy a hátközépig érő szőke hajamat levágattam váll felé érőre és befestettem sötétbarnára... :D


Igazából jól állt nagyon, csak valahogy idegennek éreztem magam, meg utána a barátommal is kibékültünk rá 3 hétre és neki sem jött ben annyira. Hagytam időt, hogy megszokjam, 3-4 hónapig barna voltam, de nem jött be, úgyhogy visszatértem az eredeti hajszínemhez.

2017. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nálam úgy nézett ki, hogy felkeltem, belenéztem a tükörbe, és rájöttem ez nem én vagyok.

Megbeszéltem a fodrásszal, hogy akkor pixi és rózsaszín...(idő mire a barnából szőke lesz) szóval reggel még barna du már goldenroze.

Imádom.😊

Amikor a fodrász kérdezte, annyit mondtam, a legrosszabb eset, hogy visszafestjük, lrs megnő

2017. okt. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!