Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Véleményetek erröl? Nagyon...

Véleményetek erröl? Nagyon durva--->

2010. júl. 12. 20:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kegyetlen gáz a csávó, de azért én szeretnék így sminkelni mint ő:D (lány vagyok) Abban ügyes azt meg kell hagyni.
2010. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát azért nem semmi:( Így elcseszi magát tuti meleg amúgy,na nem mintha érdekelne azt tesz amit akar..NA de azért mégis.Elég sok ilyen van manapság,hogy lesznek ezekből igazi férfiak??
2010. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen :(( Elég rosszul néz ki, mint aki már egy hónapja nem evett, attól a sminktől pedig csak még gülübbek a szemei.

Amúgy nincsen bajom vele, azt hiszem, minél többen néznek ilyen.. hm .. érdekesen ki, annál toleránsabb vagyok.

Legalábbis láttam már "szebbet" is.

2010. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Felőlem mindenki azt csinál és úgy fejezi ki magát, ahogy akarja, de ő szerintem nem szép. Túl markáns az arca a sminkhez.
2010. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!