Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A mai fiatalok miért tűnnek...

A mai fiatalok miért tűnnek fiatalabbnak a koruknál?

Figyelt kérdés

Lehet csak nekem tűnt fel, de nem biztos.

Egy mai 25-30 éves srác sokkal fiatalabbnak tűnik a koránál. Ha megnézünk egy fotót egy 60 évvel ezelőtti 30 évesről, akkor meglátásom szerint egy megtermett férfit látunk, aki mai szemmel jóval idősebbnek tűnik a koránál.

Ez minek tudható be? Negatívum vagy inkább pozitív változás?



márc. 25. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az életmódváltás, a ruházkodás, stílus, sminkek, más életvitel..stb. ezek mind hozzájárultak ahhoz, hogy ma fiatalabbnak nézünk ki, mint 50 évvel ezelőtti korosztályunkbeli.
márc. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Viszont a tinik meg öregebbnek nénzek ki. Vagyis inkább hajszoltabbnak.
márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Életmód és stressz szint.


A mai napig megfigyelhetőek az ezek okozta különbségek, ha összehasonlítod pl a balkáni országokban és nyugaton élő fiatal srácokat. (Szerintem 15-20 éves korban a legszembetűnőbb)

márc. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg inkább a régi fiatalok tűntek idősebbnek a koruknál. Ehhez nyilván az akkori hajviseletek és arcszőrzetek is hozzájárulnak.
márc. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én meg azt vettem észre hogy a 15 éves lányok 25-30-nak néznek ki
márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
6%
Én 29 vagyok és nincs olyan hét, hogy ne kérjenek személyit a dohányboltban. Pedig borostás is vagyok, bár valószínűleg csak túl jóképű a koromhoz képest, és ez zavarhatja meg az eladó lányokat, akik erős túlzással majdnem a lányaim lehetnének.
márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
48%
19:15 - kár, hogy csak egyszer lehet leértékelni 😂
márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

7

nagyon izgalmas életed lehet ha büszke vagy magadra mert lepontozhattál valakit gykn

márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#6 nem túl jóképű vagy hanem valószínűleg úgy nézel ki mint egy jóllakott napközis. Biztos nagyon bejöhetsz az eladó csajoknak ha azt hiszik 16 vagy 😂😂
márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

Biztos te lehetsz a szép, vigyázz😂

márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!