Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogszabályzó? Vélemények,...

Fogszabályzó? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nemsokára fogszabályzót fogok kapni. Olyan emberek véleményei tapasztalatai érdekelnének, akik maguk is keresztülmentek ezen. pl.: milyen az első pár nap, tisztítás, fájdalmak stb. :) előre is köszönöm :)
2011. ápr. 20. 18:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az enyémet le lehet venni,szóval a tisztítás könnyű.Nem fáj/t csak mikor állít rajta de az elég erős kifejezés,hogy fáj,mert nagyon enyhe :D de azért érezni lehet :D Neked nem tudom,hogy levehetős-e.Az első napok nem olyan szörnyűek,ki lehet bírni.
2011. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem levehetős lesz akkor az első néhány napokba nagyon szokatlan lesz és egy kicsit féjni fog viszont útána teljesen hozzászoksz tisztításről annyit hogy minden étkezés után kell fogat mosnod nekem 3 hónap alatt ez a tapasztalatom.
2011. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most vették le 2 napja. Állandó volt és 2 évig hordtam. Az nem kellemes mikor állítanak, rajta de nem is állítom, hogy fájdalmas. Első héten nem tudtam rendesen rágni csak ilyen joghurtokon meg burgonyapürén meg ilyeneken éltem. Jah meg először furán beszéltem. :D Ne aggódj túl lehet élni. :D
2011. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat. nekem állandó lesz :D remélem túl fogom élni :D
2011. ápr. 20. 19:44
 5/15 anonim ***** válasza:
nekem már lassan egy éve van. én az ikertesómon nézem meg magam vagy hogy mondjam .. és az eején még azt gondoltam hogy jaj olyan ronda, meg drót fogú, meg hogy inkább kussolok meg nem vigyorgok, de aztán meg mindenki mondja hogy hú de menő bár én ezt sose értettem. és ha még nincs fent akkor kérj szineset xDD amugy én már mgszoktam, és ha már nem lenne rajtam az lenne a szokatlan, persze alig várom hogy lekerüljön
2011. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ja és az első hét nekem elég fájdalmas volt, nem tudtam enni mert kicsit kilazult a fogsorom meg fájt is rendesen, és kisebesedett a szám , de még egy hét és szinte nem is érzed
2011. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
elején rágásnál fáj aztán mint ha ott se lenne:D
2011. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! :D azt én is hallotta, h egy darabig nehéz lesz ennem meg, h ki fog sebesedni a szám és ettől félek is egy picit :/ de majdcsak megszokom én is :)
2011. ápr. 20. 21:22
 9/15 anonim ***** válasza:
az első 5 nap az maga a pokol, készülj fel! se enni nem tudsz majd se harapni se rágni, a gyűrű szétcseszi oldalt a szád, de mondom ez csak az első pár nap :) utána megszokod és minden happy lesz :D nekem most van kb 7 hónapja porcelán és most rózsaszín gumit fogok rá kérni :) neked milyen lesz, és meddig lesz fent?
2011. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

hát nekem fém lesz az tuti :D az, hogy gumit milyet kérek majd rá, hát azt még eldöntöm :D mindig márt majd

és elvileg azt mondta a doki, h min 1,5 év + éjszakai utána (de az már nem olyan veszélyes :)) bár azt is mondta, h lehet 1,5 év nem lesz elég :/ majd meglátjuk :)

2011. ápr. 21. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!