Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogszabályzó? Vélemények,...

Fogszabályzó? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nemsokára fogszabályzót fogok kapni. Olyan emberek véleményei tapasztalatai érdekelnének, akik maguk is keresztülmentek ezen. pl.: milyen az első pár nap, tisztítás, fájdalmak stb. :) előre is köszönöm :)
2011. ápr. 20. 18:08
1 2
 11/15 anonim válasza:
én szeretnék fogszabit, sőt én kértem még anyáékat meg egyik nap h lehessen.. ők nem értik h minek nekem de én nagyon ragaszkodom hozzá, brutálisak a fogaim..:S irigyellek amúgy tuti szép lesz..:)
2011. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
nekem 3éve van : d amikor feltették utána 1hétig nemtudtam enni , az nagyon fájdalmas volt. meg van amikor kidörzsöli az ajkaimat belülről :S
2011. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nekem kb. 1 éve van fogszabályzóm, és a következők a tapasztalataim: az első pár nap elég foscsi, nem tudsz rendesen rágni, csak ilyen pépesített kajákat, egyébként amikor nem eszel vagy ilyesmi akkor enyhe feszítő érzés oszt kész. tisztítani nehezebb jóval, vigyázni kell a foglepedékkel. a legzavaróbb az hogy ha eszel vmit akkor minden ráragad a kis mancsokra általában pont a legelső fogadra:D ezellen azt lehet tenni hogy iszol kis vizet és öblögetsz, aztán lenyeled.:/ első pár napban lelkesültem hogy decuki a mosolyom igy meg minden, de már f_szkivan vele. márcsak félév.:D
2011. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az első nap elég fura volt. Nehéz volt vele enni (a szájpadlásomnál volt valami "híd" szerűség, de később már megszoktam. Asszem csak tejbegrízt ettem első pár napban, mert úgy fájt.
2011. ápr. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
amikor felteszik 4-5 napig fáj és szokatlan...utána teljesen megszokod és csak akor érzed ha állitanak rajta kb 2 napig. nekem 3 évig volt fogszabályzóm de semmi necc nem volt benne...és most gyönyörű a fogsorom:)
2011. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!