Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Véleményeket kérek sztetek...

Véleményeket kérek sztetek milyen vagyok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 14. 21:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy csúnya, de a képeid beállítása borzalmas :D
2011. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

a hajad jó már ha nem póthaj...:/ eléggé olyasmi féle.

A fogad hát..nemkéne mutogatni..

meghát nem ártana egy fésű, a szoli káros és ronda...:/

meg a tartásod ezek a pózok...:/

lényegében összefoglalva .

Második voltam.

17L

2011. okt. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Neked komoly problémáid lehetnek az életedben!
2011. okt. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy. Ez az én véleményem, emlékeztetlek, hogy te kérted.

Tönkreteszed a hajad, a bőrőd és hülyét csinálsz magadból. Nevetséges képeket pakolsz ide és kérdezgeted, hogy milyen vagy. Nyilván pozitív választ vársz a képek beállásai alapján. Ha nyalizás kell, kérdezd a barátaidat. Ha meg tényleg érdekelt a véleményünk, akkor csináltass valami olyan frizurát, ami emberi hajra emlékeztet, ne szolizz és ne viselkedj úgy a képeken, mint egy retartált ribanc.

2011. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
A képek láttán egy szó jutott eszembe: idióta. Miért kell olyen pofákat vágni, mint az első képen? Azt hiszed ettől csábos leszel vagy szexi vagy mittudomén nemtudok az ilyen emberek fejével gondolkodni. Amúgymeg h a kérdésre válaszolja aléggé lófejed van, frufru lehet jól állna, fogszabályozás is elmenne sztem, a tekinteteddel gondolom nemtudsz mit csinálni úgyh kb ennyi amit mondani tudok.
2011. okt. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan vagy mint Rubint Réka smink nélkül!
2011. okt. 15. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
11%
szerintem szép vagy. az alakod jó és szép hosszú a hajad.
2011. okt. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
87%
Hát aki azt mondja hogy szép sztem izlésficama van !Lelehet pontozni de mi szép a ló fejében meg a nyúl pofája az a fog neki meg az a csúnya vékony szája!Bocs kérdező de tényleg csúnya vagy!
2011. okt. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

NAjó az azért enyhe túlzás h csúnya lenne a kérdező!!

A haja sztem szép,az alakjával sincs gond és legalább nincs a képeket agyon sminkelve.Ezek voltak a pozitívumok és most jöjjön a negatív amit már mások is megemlítettek.Ez a száj meg fejtartás az első képen hát szörnyű ha fennt van fbon sztem töröld le gyorsan.De a többi kép sem vmi előnyös bocsi:S Mondjuk az h szolizol,oké engem nm zavar szived joga.


18/L

2011. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

a fiúk úgyis azt fogják mondani, hogy szép vagy :D

gondolom onnantól a helyzet már nem érdekel

jó az alakod, hosszú a hajad, nőiesen öltözködsz, tehát dugható vagy. az már kevésbé számít, mennyire vagy ronda smink nélkül, egy estére -minimum- úgyis jó vagy náluk.

2011. okt. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!