Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire ribancos a hegyes...

Mennyire ribancos a hegyes rózsaszín köröm?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 8. 14:36
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
59%

Kedves előző: ezen az oldalon mindenkit lepontoznak, akinek nem tetszik a véleménye. Ha éppen most többségében üresfejű plázacicák írogatnának a kérdéshez, akkor azok lennének lepontozva, akik szerint r*bancos. Nyugtasson meg ez a tudat.


Másrészt nem kell szűklátókörűnek és erkölcscsősznek lenni ahhoz, hogy valaki a hegyes, rózsaszín műkörmöket hozzátársítsa az azt gyakran követő megjelenéshez: szolibarna bőr, platinaszőke haj, tetovált szemöldök, stb. Azt meg talán még neked sem kell elmagyaráznom, hogy ezek miért lettek a r*bancok márkajelzései. És talán azt sem, hogy az emberek 99.9%-a még nem látott hegyes (főleg cislivili rózsaszín) körmös, de amúgy igényes, intelligens nőt.


Ha neked a hegyes műköröm, a csilivili feliratok, segg-mell kirakás, és a fent körülírt kinézet számít kihívónak és szexisnek, akkor gratulálni tudok. Mert a kis kirohanásoddal éppen ezt bizonyítottad. Egy igazi nőnek nem kell kitennie semmijét ahhoz, hogy szép, csinos, nőies és nem utolsósorban szexis legyen. A buta libák meg akárhogy is kapálóznak valóban kihívóak lesznek ezzel a külsővel, de szexisek vagy szépek soha.


Útszélit meg nem kell közelről megnézni ahhoz, hogy lásd milyen. Bár amikor elhajtasz mellette 2 méterre, az szerintem elég közel van.


Végtére is te is, mi is az előítéletek áldozatai vagyunk. Te hülye r*bancos p*csa vagy, mert ezt a kinézetet preferálod, mi meg idióta erkölcsös otthonülő fatökű gyökerek, amiért nem tetszik nekünk a fajtád :)

2011. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
utolsó, akinek ezt írtad az pasi. egyébként egyetértek bár nekem erkölcsileg nem probléma h ki mit csinál de ha ránézek egy ilyen nőre az nem tud szexi lenni. a műkörömről és főleg ha látszik rajta hogy az, mindig az jut eszembe hogy valami tárgy fel van tapasztva a körmére és de hülyén néz ki.
2011. nov. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
hát nekem nagyon tetszenek a hegyes körmök, volt is. :D de izlések és pofonok kedves többi válaszoló... szerintem szép! nyugodtan csinátasd meg :)
2011. nov. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

És talán azt sem, hogy az emberek 99.9%-a még nem látott hegyes (főleg cislivili rózsaszín) körmös, de amúgy igényes, intelligens nőt.


Hegyes körmöm van, akkor már nem vagyok igényes, és intelligens... OK.

4.5-ös átlagom van, 18 éves létemre két nyelvvizsgám van, és mégsem raktam ki mindehhez a mellem...

2011. nov. 8. 17:01
 15/35 anonim ***** válasza:
45%
ja és nekem a k*rva az nem az útszéli, hanem a beszamolok stb lányai ők meg sokszor tényleg úgy néznek ki, mint akiket az életben ribancnak nevezek
2011. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

" a műkörömről és főleg ha látszik rajta hogy az, mindig az jut eszembe hogy valami tárgy fel van tapasztva a körmére és de hülyén néz ki."



Mondom, hogy ez a saját körmöm!!:D

2011. nov. 8. 17:03
 17/35 A kérdező kommentje:
Mármint nem a képen látható, de ilyenre szeretném festeni.
2011. nov. 8. 17:04
 18/35 LadyLee ***** válasza:

Hát igen: én még olyan pasival nem találkoztam aki képes volt megalkotni egy értelmes összetett mondatot ÉS tetszett volna neki az ilyen köröm.


Normális pasik tapasztalatom szerint nem erre gerjednek. Ráadásul ez szex közben veszélyes is lehet.

2011. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
45%
ok, ezt csak úgy megjegyeztem mert ennyi erővel kockacukor is lehetne a körmén, csodálom is hogy nem jött még divatba a 3D. az IQ az egy dolog, az élethez való hozzáállás meg egy másik. van akinek eszébe sem jutna az ilyen köröm, én őket kedvelem.
2011. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Jajj ne foglalkozz azokkal akik leszólták ezt a körmöt.Nekem tetszik,énis hasonlót akarok csináltatni.Pedig nm vagyok ribi.
2011. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!