Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire ribancos a hegyes...

Mennyire ribancos a hegyes rózsaszín köröm?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 8. 14:36
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
39%

Te honnan jöttél rá, hogy az pasi? :D Nekem SOHA nem jutott volna eszembe, hogy egy hímnemű egyed a hegyes rózsaszín műkörmös libákat védi.


Kérdező: na és ezt most el is kell hinnünk?:) A szüleid szégyellhetnék magukat, hogy eddig is ilyesmiket engedtek meg neked.

2011. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, ebből

"nézzetek meg egyszer, csak egyszer az életben egy útszélit. Voltatok valaha is 1 méternél közelebb ilyen nőhöz? Ja, hogy nem?"

ezzel azt írja, hogy ő már volt vagy ha nem akkor lehetett volna. a ja, hogy nem?-mel az összes nőre céloz, nem hozna fel olyasmit példának amibe ő is beletartozik

2011. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
vagy esetleg mégis nő.. hmhm... akkor viszont rossz példa
2011. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Akkor ne hidd el, magadat minősíted.
2011. nov. 8. 18:12
 25/35 anonim ***** válasza:
18 évesen már mindenki úgy néz ki ahogy csak akar
2011. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
eléggé
2011. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%
nekem 16 évesen volt ilyen körmöm... szóval nem értem miért kell mindenkinek beleszólni a dolgába. szép köröm. ennyi. ja és 16 vagyok..
2011. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

nekem csak a formája nem tetszik.egyébként nem ribis.

30/F

2011. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

De annyi szép, ápolt köröm létezik, miért pont hegyes...? Az, hogy rózsaszín, az nem gáz, az nőies szín, de miért hegyes?

Az írtad, kedves kérdező, hogy ezzel te főzöl, mosol, takarítasz, stb. Légy szíves videózd már le! Mert azt nem tudom elhinni, hogy ezzel egyáltalán gépelni lehet! Ha megvakarod a fejed, akkor jön a bőr is, vagy mi? Egyéb komfortmozgásról nem is beszélve.

Én tényleg nem értem. Lehet, hogy tehetség kell ennek a hordásához.

Továbbra is azt mondom, hogy nem szép (amúgy a ribancos az csúnya kifejezés)

2011. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Azért szólunk bele, mert kérdezte. Különben meg nyilván van akinek tetszik, ők megcsináltatják ilyenre, de a többség nem fogja kedvelni ezt a formát.
2011. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!