Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak meg magassarkúba...

Hogy tanuljak meg magassarkúban járni?

Figyelt kérdés

1 és fél napom van ráá!!

Nagyjából tudok menni benne,de nem a legszebben,meg olyan félénken..


2012. szept. 27. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én néztem pár perces videókat a youtubeon ahol ilyen kifutón mennek a modellek. Próbáltam utánozni és valamennyire elsajátítottam, de azért nem akarok olyan kifutósan menni. Húzd ki magad teljesen! Az a legfontosabb! Esetleg ha még botladozol, akkor menjél egy korlát mellett és fogjad és ha már nem botladozol, mehet terepen. Sok sikert!:)
2012. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, tűsarkúban sehogy, ahhoz egy hét is kevés lenne. Ha vastag sarka van akkor simán menni fog, csak járkálj benne, húzd ki magad, ne görnyedj mert az nagyon csúnya, ja és ne szőnyegen próbálgasd mert ott sokkal könnyebb mint betonon. Menj ki sétálni.
2012. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
előbb el kellett volna kezdeni gyakorolni.... Sok gyakorlás a titka.
2012. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a lényeg, kicsiket lépj, ne kelljen sietned, inkább idúlj el elöbb.
2012. szept. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyfolytában járj benne és menni fog.
2013. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!