Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok?

Diamond ♥ kérdése:

Szerintetek kövér vagyok?

Figyelt kérdés
11/L,50 kiló,156 és fél centi magas vagyok.Akkor kövér vagyok?Le kell fogynom szerintetek?

2012. szept. 27. 17:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11 évesen ne fogyókúrázz semmiképp!
2012. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%

Jajj, édesdrágajóédesanyám...


Gyerek vagy. Érted ??? Gyerek ! Menjél, fogócskázzál, játsszál, nézzél mesét, ne a súlyoddal törödj 11 évesen...


Nem vagy kövér, de úgy is fogsz még hozzá nőni.

2012. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
hát ezaz! nőni fogsz még! kell, hogy legyen miből fejlődjön a szervezeted!! és 11 évesen még ne ilyeneken gondolkozz könyörgöm.. legyél még gyerek!.. :)
2012. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 MadameViciouse ***** válasza:
Egyetértek a fenti válaszolókkal, nem ezzel kellene foglalkoznod.Még alakul a tested sokat és fejlődésbe van.
2012. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Aj,az összes velem egykorú akit ismerek,ezzel foglalkozik és én is..a kövér csajokat senki se szereti.Tudom,hogy még nőni fogok!De akkor is,a csinos vagy a kövér kategóriába tartozok?Vagy normál?
2012. szept. 27. 18:18
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a opont jó kategóriába tartozol. Még 5 kilót simán hízhatnál, de amúgy jó a súlyod :)
2012. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
11 évesen ez legyen a legkisebb problémád...És egyáltalán nem igaz hogy a fiúk nem szeretik a ducibb csajokat mert sokan őket szeretik. Teljesen normális a súlyod és még úgyis nősz majd hozzá. Ráérsz még ezzel foglalkozni.
2012. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Basszus 11 évesen én még a babáimmal voltam elfoglalva nem azzal hogy kövér vagyok vagy nem.Azért mert a többi azzal foglalkozik hogy kövér-e neked nem kell!!Egyszerűen nem értem a mai gyerekeket(mert az vagy még)!
2012. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 kerekes01 válasza:

én pont a kövér csajokat szeretem. Persze ez nem a kórosan elhízott kategória, hanem ha magas és arányosan elpszlik rajta a cucc, akkor simán 120kg-ig is elmegyek. Nálam az ideális tartomány: 175-190cm, 80-120kg.

Valaki undorítónak tartja, de én meg a vézna cingár anorexes 45kilós állandóan pics@koló nőket nem kedvelem.


11 éves vagy. Ebből bármi lehet még. Lehet, hogy 18 éves korodra, leszek 2x ennyi, vagy akár ennél kevesebb is. Mozogj sokat, egyél rendszeresen, hogy az anyagcsere pörögjön. Zöld tea rulzz.

23/f

2012. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó:)
2012. szept. 29. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!