Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gel lakkal kell töltésre járni?

Gel lakkal kell töltésre járni?

Figyelt kérdés
Most csináltattam egy gél lakkos manikűrt egy alkalomra, de nem akarok rendszeresen körmöshöz járni, töltetni, meg ilyesmik... Ez csak simán lefog nőni, vagy le kell majd reszelni... vagy hogy van ez?

2013. jan. 24. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jó a minőség, le lehet áztatni. Ha nem, akkor reszelni, de ha még rosszul is lett megcsinálva, akkor egyben le is fog válni.
2013. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát sztem elég jó minőség, mert nagyon gondos körmös és a híre is nagyon jó... (én évek óta ismerem de sose csináltattam....) a munkája pedig nagyon jó.

Szóval akkor nem kell töltésre járnom?

Mert mondtam neki, hogy egyszeri alkalomra kell a köröm és ő mondta is hogy ez majd csak lenő, de gondoltam azért rákérdezek.

2013. jan. 24. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
hát, ha rajta marad, akkor kb három hónap, ahogy lenő. én leáztatnám. már, ha le lehet, mert a géllakkok 99%-a nem annyira oldható.
2013. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szandy007 ***** válasza:
szakember tudja leoldani.
2013. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!