Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A magyar beauty bloggerinák...

A magyar beauty bloggerinák miért nem szépek?

Figyelt kérdés
Szeretem a külföldi beauty blogokat, de szeretnék magyart is olvasni, de nem találtam egy jót se. Lolly egy transzvesztitának sminkelt egyetemista nulla írásképességgel, a Crystal Makeup Studio Timije egy műmellű, póthajú külföldre emigrált, újgazdag, eltartott senki, a Viktória's Style bloggere szintén csak a külföldi termékeket reklámozza a blogján, Wishes csak egy-egy posztot présel ki magából a KrémMánián, ő a L'Oreal PR-osa, Lumena-tha makeup cat már önmagában is gáz, a témaválasztásai unalmasak, a The very style blog ócska termékekről ír és egyikük sem egy kimondott szépség. A BEAUTY blogokat meg inkább a természetesen szép embereknek kéne üzemeltetni, olyanoknak, akik egy kicsit is legalább, de tudnak írni. Nem igaz? Ti kit olvastok, követtek?

2013. máj. 25. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
58%

Akit kiemeltél PONT nem ezek közé tartozik. Külföldiként (külföldi "székhelyűként") pont nem halmozzák el annyi jóval, mint a magyar "bloggerinákat".

S bármilyen meglepő, ismerem a "tesztelésre kaptam"-fogalmát is.

Sőt, véletlenül még az említett cikket is olvastam, igaz, egyáltalán nem hatott meg.


Ugyanakkor továbbra sem értek veled egyet.

Nem attól lesz jó "beaty-blogger" valaki, hogy mennyire szép.

Nem ettől lesz hiteles egy oldal.


Mutatok is egy példát:

Remek, őszinte tesztek. A negatívumokat is bátran felsorolja. Olyan termékeket is ismertet, amiről máshol nem igazán olvashatsz. Korrekt, szakmai, profi.

S mindezt úgy, hogy a saját arcát alig teszi közzé. A sminkeket másokon mutatja be.

[link]

2013. máj. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
9%
*beauty
2013. máj. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
79%

The very style blog íróját személyesen ismerem, élőben egy nagyon szép, és iszonyat kedves lány. nem mindenki fotogén, vagy épp kameragén.


ez egy hobbi, mellette van 8 órás állása, azért ír, mert neki jól esik, a hozzá hasonló lányokkal szeretné megosztani a tapasztalatait.


a többieket nem ismerem, nem mondok véleményt.

na de, mondjuk nézzünk már meg pár divattervezőt: ők sem feltétlenül szépek, még csak nem is modellalkatúak, mégis az ő ruháikban jár Európa szerencsésebbik fele.

kiadott könyvvel rendelkező írók közt is van olyan, h falnak megyek már az első oldal után.

2013. máj. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 A kérdező kommentje:

Smink és Mást én is olvasom! :)

Made in Beauty-t is...

Nem vagyok azért egy szörnyeteg, oké?

Csak míg a Smink és Más blogja számomra kicsit igénytelen, a képei, az írásmódja, maga blog kinézete, addig a Made in Beauty posztjai nem olyan alaposak, viszont a blog maga, a képek nagyon összeszedettek.

2013. máj. 26. 07:59
 15/71 A kérdező kommentje:

Uccsó, te visszaolvasod, amit írsz?

A divattervezők mi alapján jönnek ide? Semmi köze a szépségnek ahhoz, hogy művészkedik egy rajzlapon és varrónők hada megvarrja az általa megálmodott ruhákat...

Csak annyit szerettem volna közölni -ami ezek szerint nem ment át-, hogy ha már BEAUTY blogger, akkor érdenes lenne nem tetovált szemöldökkel vagy épp bozontos szemöldökkel szemfesték-tesztet fotózni vagy szolizás mellett, kövéren az egészséges életmódról pampogni.

2013. máj. 26. 08:19
 16/71 anonim ***** válasza:
54%

Jó, igen. A smink és más stílusa nem vetekszik egy egyetemi disszertációéval, de nem is egy többdiplomás nő írja, hanem egy profi sminkes. A lényegi tartalom viszont remek.


Őt ismered?

[link] - szerintem szép és nagyon szépen is sminkel.

2013. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
56%

Hát kinek mi a szép...

Én mondjuk alapból csak olyan blogokat olvasok, ahol terméktesztek vannak, és ezt nem szeretem ha gyönyörű bőrű lányok írják, mert rajtuk alapból minden jól néz ki. De ettől még nem tudom meg hogy mondjuk mit fed el az adott alapozó meg mit nem, meg hasonlók. Szóval én inkább olvasom a kevésbé szép csajok blogjait, szerintem többet érnek, mivel őket megszépíti a smink, jobban be tudják mutatni a dolgokat. Egy szép lány meg sminkkel is tök ugyanolyan mint anélkül, nem tartom hasznosnak az ő blogjukat.

2013. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:

Szerintem rengeteg blogot csinálnak a magyar lányok, így tuti lesz olyan, ami neked is megfelelő lesz kérdező. Amiket előttem linkeltek egész jók, én ezeket szoktam olvasni:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. máj. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
62%

Na ha már a The very style blogot említetted, én rendszeres olvasója vagyok, és nagyon felhúztam magam azon amit írtál róla. Szerinted egy Urban Decay paletta, vagy a Sigma termékek ócska termékek??? Akkor Te nagyon nem vagy tisztában a sminktermékekkel, csak akkor meg nem értem minek agyalsz ilyeneken...???

Amúgy meg attól mert egy termék olcsó, és könnyen elérhető, attól még nem feltétlenül ócska, és ez a blog pont ezt akarja megmutatni, hogy kevesebb pénzből is ki lehet hozni jót. Szerintem tökjó a stílusa, tud írni és beszélni is a videóiban.

És már ne is haragudj, de erre hogy mondhatod, hogy nem szép??? https://www.youtube.com/watch?v=gBekYOFqkj8


Amúgy meg nézd már meg a külföldi beauty bloggereket, meg youtube sminkgurukat, hogy némelyik hogy néz ki smink nélkül...

Nem értem mért kell ekézni őket, szerintem igenis vannak nagyon jó jó beauty blogok, azok is, akiket Te itt alázol, nem tudom de milyen blogot keresel, hogy ilyen bő választékból sem találsz megfelelőt, egyáltalán miről szeretnél olvasni, hogy nem találtál még egy blogot sem, ami megfelelő lenne az igényeidnek...???!!!

2013. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
42%

Sajnos egyet kell, hogy értsek. Rengeteg magyar beauty blogot lapoztam már át és az összes csaj csúnya. És az a durva, hogy úgy állítják be magukat, mintha azok lennének. Másrészt pedig főleg Viktória's Style beauty blogger emellé még baromi beképzelt is. Sajnos ez az igazság. Rengeteg videóját megnéztem, írását elolvastam és olyan szinten el van szállva magától, hogy csak na. Mert magyaroknak csinálja elsősorban a blogját és szeret azzal hencegni, hogy Hollandiában miket engedhet meg magának, olyan termékeket és lehetőségeket, amikről mi itt csak álmodozhatunk.

Attól függetlenül, hogy nem a külföldi bloggerekhez képet 10-ből 4-esek a magyarok, van egy pár lány, akinek kifejezetten szeretem a blogját, mint pl. ilyen a Beauty by Barbara S. Ettől függetlenül, ha már make up-ról van szó, csakis külföldi blogokra támaszkodom és csak az ő véleményükre adok. Ennyi.

2013. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!