Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A magyar beauty bloggerinák...

A magyar beauty bloggerinák miért nem szépek?

Figyelt kérdés
Szeretem a külföldi beauty blogokat, de szeretnék magyart is olvasni, de nem találtam egy jót se. Lolly egy transzvesztitának sminkelt egyetemista nulla írásképességgel, a Crystal Makeup Studio Timije egy műmellű, póthajú külföldre emigrált, újgazdag, eltartott senki, a Viktória's Style bloggere szintén csak a külföldi termékeket reklámozza a blogján, Wishes csak egy-egy posztot présel ki magából a KrémMánián, ő a L'Oreal PR-osa, Lumena-tha makeup cat már önmagában is gáz, a témaválasztásai unalmasak, a The very style blog ócska termékekről ír és egyikük sem egy kimondott szépség. A BEAUTY blogokat meg inkább a természetesen szép embereknek kéne üzemeltetni, olyanoknak, akik egy kicsit is legalább, de tudnak írni. Nem igaz? Ti kit olvastok, követtek?

2013. máj. 25. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
57%

Na ne...még hogy Viktoria's Style el van szállva, meg beképzelt?

Meg is nézted a blogját-videóit,vagy csak hasracsapva bekommenteltél egy ilyet?

2013. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
39%

Na hál Isten egy matyó hímzés vagy... legalább ezt is megtudtuk. Szerintem az összes blog szuper, bár nem olcasom őket rendszeresen. De azért ne haragudjál már de ezek a lányok NEM rondák... átlagosak? Igen, talán, ha nagyon kritikusak akarunk lenni. De feltételezem, te sem vagy az a Kate Moss. Ócska termékeket mutat be? Hát javasolnám, hogy küldjél neki olyan termékeket, amiket szeretnél teszteltetni, nem fog megharagudni!


Amúgy elárulom, Timi nekem sem szimpi, de hozzád képest... hát kifejezetten imádnivaló. Javasolnám, hogy nézzél magadba, mert gusztustalan vagy. ÉS inkább lennék olyan 'ronda' mint ezek a lányok, mint olyan undorító, mint te.

2013. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim válasza:
31%

A konkrét kérdésedre íme a vitriolos válaszom: valószínű, hogy aki a Te eltévedt, kifacsart értékrendedben szépnek minősül, az nem blogot ír, hanem dubajozik, vagy felnőtt filmekben szerepel.

Egyébként az érvelésed szimpla ostobaság.

2013. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim válasza:
42%

Nekem az a szerény véleményem, így a leírtak alapján, hogy Te egy hülye p.i.c.s.a vagy, és nagy valószínűséggel 1000x csúnyább, mint azok, akiket felsoroltál! :)

Szép napot!

Egy magyar beauty bloggerina..

2013. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 Gabi1984 válasza:
49%

A Viktória's Style csaj szerintem nem ronda, viszont unalmas és tényleg el van szállva, de játssza az eszét, kommentel mindenhol, hogy őt szeressék.


Crsystal Timi meg a sok optikai tunning ellenére is borzalmas, de voltak jó tesztjei, kár, hogy már nem ír olyan gyakran.


Én akiket nem kedvelek: Aviana Rahl - affektál és nincs meg több foga, borzasztó nézni a videóban, ahogy a szájában látod a foghíjat.


Akik meg szimplán csak igénytelenek: Rami, Olcsi Szépészkedik, Bioarcápolás,Gabi frizurái, MillaCsilla. Nem is értem utóbbi hogy kaphat ennyi terméket tesztelésre.


A Krémmánia jó, de egyre hiteltelenebbek a tesztek, meg egy hófehérke lány ne kenjen már magára majdnem bronz színű BBkrémet.


Lumenát megnéztem most: rendben van.


Nekem a kedvencek: Mdolla (köröm) és Livin' Pretty (beauty/fashion).

2013. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
41%

Aviana Rahl photoshop nélkül:

[link]


szeretnék én ilyen ronda lenni :D


a genetikai dolgokat meg igen ronda dolog felhozni, mint egy szabálytalan fogsor, nem hiszem, hogy ne szeretne tenni ellene, de most addig ássa el magát? az én fogsorom is hasonló, csak azért.

2013. máj. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
77%

Én Lolly szemsminkjeit nagyon bírom, szerintem jól bánik a színekkel.


Crystal Makeup Timi az elején nem volt szimpatikus, de aztán valamiért megkedveltem. Szerintem ő ki meri mondani azt, amit gondol, és ez szimpi benne.


Viktória's Stylet megnézem, de szerintem annyira nem sminkel szépen.


Suzyt nagyon bírom, nálam smink kategóriában ő az egyik dobogós, a másik pedig a makeupuniverse-s Mara.


Akitől viszont a hideg ráz, az Bank Anita és Inside (lánykori nevén kissandlips) Tündi. Utóbbi minden egyes megnyilvánulásával kiborít, valamiért soha semmi nem jó neki. Helyesírás nem az erőssége, a szövegkohéziót smafu, mégis zabálják.

2013. máj. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim válasza:
23%

Engem nagyon felháborított ez a kérdés, ugyanis egy kivételével mindegyik bloggert napi szinten követem és teljesen elégedett vagyok a munkájukkal. A szépség pedig nagyon relatív, sminkeléssel bárkinek lehet tökéletes arcot varázsolni. Nagyon felületes lehetsz, és sok szabadidővel megáldott, ha képes vagy az ország legszínvonalasabb bloggereit ilyen sértő módon kritizálni.

Ha szeretnél szép bloggert látni, és értelmes cikkeket olvasni a fenti blogokon kívül ezt a blogot ajánlanám .Bár amiket leírtál, vele sem leszel tökéletesen elégedett, főleg ha egyátalán megérted mit mond. Mert senki sem tökéletes.

[link]

2013. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim válasza:
38%

" nem rágalmaztam, nem is kifejezetten minősítettem "

Valakit nem szépnek, transzvesztitának sminkeltnek, póthajúnak, esetleg szar írónak nevezni szerintem nem a lelkük cirógatása kategória. Innentől te vagy egy nagy vicc.

És nem, nem vagyok a felsoroltak közt, simán egy fogyasztó vagyok, aki egy csomó blogot olvasott már, magyart-, és külföldit is, de soha nem ítéltem el őket azért mert nem szépek.

Attól még a sminkelésük, a terméktesztjeik, a körömpingálásaik lehetnek gyönyörűek. Azért, mert az ember nem szép, még lehet tehetséges.

És na akkor mi van, ha valakinek nincs pénze high end, esetleg magasabb árkategóriájú drogériás cuccokra? Manapság a legtöbb nőnek nincs, és az olcsóbb termékekről is szeretnének bemutatást kapni. Örülj, ha neked erre nincs szükséged, is csinálj te blogot, ha olyan gyönyörű, tehetséges, és pénzes vagy, hogy jogod van bírálni ezeket a nőket.

Szerintem már azért megérdemelnek annyi tiszteletet, ha már a világhálóra feltöltik a sminkjüket, hogy nem rondázza le őket valami arctalan hiteltelen, névtelen valaki...

Ahogy mondtad, szabad országban élünk, bárki kezdhet blogolásba, mindenki eldöntheti, hogy kit olvas vagy kit nem. De ilyen undorító módon nyíltan véleményezni őket a hátuk mögött görénység.


Az én kedvencem a madeinbeauty, Krémmánia (oldal, de a blog is rendben van), mdolla lakkozásai és kb ennyi.

S.Vivko

2013. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 bblogger válasza:
33%

Sok szánalomra méltó irigy p....a....leginkább ezzel tudnám jellemezni azokat, akik bárkit is a szájukra vettek az előbbiek során!

Gondolom, hogy ti,kedves okoskodók, hogy nézhettek ki. Valószínűleg nem véletlenül nem vagytok a bloggerek között....

Azt hiszem, hogy egyikőtöknek sincs joga bárkit is becsmérelni, lenézni, vagy szidni. Honnan gondoljátok, hogy ti bárkinél is jobbak, szebbek vagytok? Egy valami biztosan hiányzik belőletek, ami azokban a bloggerekben, akik itt mind fel lettek sorolva, megvan. Az alázat és a tisztelet a többi ember iránt. Ugyanis egytől egyig szívvel-lélekkel írják a blogokat (hozzáteszem ingyen!!!) és szeretetből csinálják. Nem pedig ülnek naphosszat a gép előtt és fikáznak másokat...Hoppá, talán már nem is vagytok annyira tökéletesek, mint ahogy azt gondoltátok...

Remélem, az életetek legalább olyan sivár, mint amennyi jóindulat szorult belétek....

2013. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!