Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A magyar beauty bloggerinák...

A magyar beauty bloggerinák miért nem szépek?

Figyelt kérdés
Szeretem a külföldi beauty blogokat, de szeretnék magyart is olvasni, de nem találtam egy jót se. Lolly egy transzvesztitának sminkelt egyetemista nulla írásképességgel, a Crystal Makeup Studio Timije egy műmellű, póthajú külföldre emigrált, újgazdag, eltartott senki, a Viktória's Style bloggere szintén csak a külföldi termékeket reklámozza a blogján, Wishes csak egy-egy posztot présel ki magából a KrémMánián, ő a L'Oreal PR-osa, Lumena-tha makeup cat már önmagában is gáz, a témaválasztásai unalmasak, a The very style blog ócska termékekről ír és egyikük sem egy kimondott szépség. A BEAUTY blogokat meg inkább a természetesen szép embereknek kéne üzemeltetni, olyanoknak, akik egy kicsit is legalább, de tudnak írni. Nem igaz? Ti kit olvastok, követtek?

2013. máj. 25. 19:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
65%

Érdekes téma, nekem nem kenyerem megítélni, ki szép, ki nem. De egyből eszembe jutott Púderfelhő Andi, aki kifejezetten szép nő, de a blogja sajnos elment egy olyan irányba, hogy a hajam égnek áll a sok reklámtól, meg a húmennyipénzemvan, meg a nektekerreúgysetelik című bejegyzéseitől. Crystal Timi pedig nálam az abszolút favorit a szövegei stílusával, igaz, hogy néha nyersen őszinte, de szerintem a mai világban ez kell is. Na és, ha műmelle van? Senkit nem buzdít ugyanerre, hanem egyszerűen ő így jobban érzi magát. Az egyik hozzászóló azt írta, hogy nagy Timi segge. Hát én azt mondom, szeretnék én ilyen nagy segget! Műhaja van? Ezerszer leírta kb, hogy nem nő meg az eredeti olyan hosszúra, amilyenre szeretné. Nem igénytelen, hanem szépen kivitelezett műhaj az. A pénztárcájában való turkálás meg kinek a joga? Egyedül az övé.

Breakfastandfruh Fruzsi egy nagyon szép lány, egyre jobbak a bejegyzései, látszik a fejlődés smink és a többi területen is. Ő legalább igyekszik érdekes lenni, nem csak azért ír, hogy ne felejtsék el a blogját.

Sajnos tényleg vannak olyan lányok, akiket én sem értek, hogy miért erőlködnek blogolás címszó alatt, nem akarok senkit megsérteni, ezért nem is mondok nevet, többször elhangzott már itt a hozzászólások között, úgyhogy nem csak én vettem észre az igénytelenséget. Szerintem azért, ha ennyi negatív kritika érkezik egy adott bloggerre, tanulhatna inkább belőle, és nem megsértődni kéne, hanem magába nézni. Egyébként nagyon felhígult a magyar blogszféra, ezt én is elismerem, de nem a lányok szépségével, vagy annak nemlétével van a baj, nem is az ingyentermékek promózásával, hanem az íráskészség teljes hiányával, sok blog erőlködésszagú, igénytelen képek, rossz tartás, gagyi sminkek, körömlakkozós képek totál igénytelen kézen, borzasztó minőségű videók, affektálás, érdektelen bejegyzések.

2013. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:

Szerintem ő szép:

[link] , és a blog is igényes.

A Púderfelhőt is kedvelem, bár Andi az én ízlésem szerint, csinos, helyes, mutatós meg minden, de nem egy nagy szépség.

Akin személy szerint felakadtam, az Festy, aki biztos eszetlen stílusos, de akárhogy forgatom, csúnya...

Vigasz, h a híres magazinok überhíres, überfontos divatújságírói között is vannak olyan randák, mint a halál: [link]

2014. febr. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim válasza:

Őt ismered? [link]

Mostanában őt szoktam olvasni, nem híres annyira a blogja, de nekem eddig szimpatikus, nem tűnik annyira nagyon mű csajnak, bár a régi bejegyzéseit nem szerettem, most kezdett el jobbakat írni

2014. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
Én szeretem a magyar beauty bloggereket, mert közülünk valók, mindegyikük szép. Mert minden emberben van szépség. De ha nektek ez jobb, akkor nézzétek a külföldieket, csak gondoljatok arra is, hogy ha a magyaroknak annyi lehetősége lenne, ők sem itt tartanának!
2014. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim válasza:

Én youtubon akadtam erre a lányra: [link]

https://www.youtube.com/channel/UC8XMxYK8bRdEV3VYkkGbwUQ Szerintem tök igényesek a videói, jól magyaráz és nem is olyan ronda. Utána beleolvasgattam a blogjába is és tetszik ahogy ír. Nem csak terméktesztekkel van tele. Látszik, hogy szereti amit csinál és ráadásul sminkes, úgyhogy nem összevissza beszél!

2014. jún. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim válasza:

Teljesen egyetértek veled, kiborító egynémelyik 'magyar beauty blogger' -.-'

De őket nagyon szeretem: www.styleandblog.com A szőke lányt szélyesen is ismerem :)

2015. máj. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
84%

Jó sok hideget-meleget kapott a kérdés kiírója :-D

98%-ban a bloggerektől :-D Nagyjából pedig a kiíróval értek egyet.


Merthát pont ez a lényegük a bloggereknek: nem tűrnek ellentmondást, ha pedig leírod a véleményed, akkor cenzúráznak és kioktatnak, hogy hogy mersz ilyet írni. Persze hosszasan ecseteli és leírja válaszként neked, milyen bő a szókincse és milyen intelligensen el tud küldeni melegebb égtájra és hogy ne olvasd őt, ha nem tetszik. Mint mondtam azért, mert nem bírja a kritikát. Már pedig aki nyilvános naplót vezet, annak ezt is kezelni tudnia kell. De itt jön képbe az emberi butaság, a tapasztalatlanság.


Az, hogy milyen adottságokat kapott az élettől csak másodlagos. Ettől még lehetne értékes a blogoldal.


A madeinbeuty egy irtó kövér csaj és valószínű ezért sem lett egyik cégnek sem az esetleges "embere", mert meglátták őt élőbe. Hát igen, valószínű ezért sem készít sosem videot és ezért is marad meg a szem-szemöldök fotónál. Az eszközei megvannak, csakhát ő maga nem egy látványos ember, ráadásul minden évben öregszik :-) Bocs

Ettől persze még lehet kedves, de kit érdekel ebben a szakmában ez?!


Theverystyle blog ... évek alatt lehet ám fejlődni! Ki mivel kezdi ugyebár.


Púderfelhő ... ne röhögtess! Arrogáns, beképzelt, ellentmondást nem tűrő, cégeket lehúzó és magasztaló érdekember. Fúj!


Nekem az a bajom ÁLTALÁNOSSÁGBAN (mert kivételek vannak persze) a bloggerekkel, hogy hiteltelenek és szakmaiatlanok. Beszélnek valamiről, amihez valójában nincs megfelelő tudásuk, szakmai hátterük. Olyan termékekről beszélnek, amiknek a képeit "kölcsönvették" máshonnan, majd elmondja, hogy milyen volt amikor kipróbálta. Na persze! Beszél pl. egy szemfestékről, amit egy szakember tudja mikor és mivel kell használni, de ő lehúzza a sárgaföldig, mert lúzer és nem úgy használja, ahogy kellene. Utána meg jönnek a kis butuska lányok kommentjei, hogy "de jó, hogy nem vettem meg, köszi, hogy ilyen hozzáértően leírtad, puszi-puszi, imádlak máskor is írd le a szuper véleményed"


Na ez a bajom belük :-)

2015. aug. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
100%

Aki kimaradt, pedig toronymagasan a győztes csúnyaságban:

Móni szépségvilága.


Halljátok, az csaj egyszerűen ijesztő, olyan csúnya. Rohadtul nem a youtuberek világába való, manófejű, gonosz kis kobold. Kifejezetten taszító ránézni!


Én személy szerint nem nézem - nem bírnám, és ez komoly - a youtube dobta fel többször a leányzót az oldalsávban, onnan tudok a puszta létezéséről, először azt hittem, hogy valami vicc, de kiderült, hogy mégsem...

2016. jún. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy őt ismeritek-e,de szerintem nagyon jó a blogja és a csatornája is és nagyon szép lány.

[link]

https://www.youtube.com/channel/UCwqt34iCfHlq8L_9XNiHHqA

2016. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:

Azóta Crystal Timinek nagyon felvitte az isten a dolgát Dubaiban?

Csak úgy ontja magából a bölcsességeket! :)))) Halálra röhögi magát az ember egy-egy megnyilvánulásán, de mellette sajnálnivalo szegény, annyira boldogtalan

2019. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!