Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek kevés jó...

Lányok, szerintetek kevés jó pasi van?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 11:15
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

"aki a szemünkben jó pasi, tehát illik hozzánk"


itt hol az összefüggés? a szemünkben = tetszik? tehát az illik hozzátok aki tetszik? érdekes....

2014. jún. 12. 12:23
 12/44 anonim ***** válasza:

Külsőre szerintem sok van :)

Pedig szerintem elég magasak az igényeim.

Bár nálam RENGETEGET számít a kisugárzás, egy 10/6-os fiúból egy 10/8-9-et simán csinál nálam a jó kisugárzás, stílus.

2014. jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, hogy kevés olyan van, aki kihozza magából a maximumot, de nem esik át a ló túloldalára.

Alap vonásokat tekintve szerintem sok a jó pasi. De ha béna a haja, tesz rá magasról, hogy mit vesz fel, vagy látszik rajta, hogy az összes mozgás nála az egér kattogtatása és a csipsz szájába lapátolása, az annyira nem nyerő.

Az is borzalmas, amikor egy férfi túl sokat foglalkozik a külsejével, lehetőleg emellett is süt róla a kisebbrendűségi érzés.

Szvsz legyen igényes, ápolt és lehetőleg hozza ki a legjobbat magából, de legyen egy megfelelő magabiztossága és lazasága is.

Az meg már teljesen más kérdés, hogy ez mennyire találkozik azzal, ami belsőre is megfelel az igényeimnek, de most feltételezzük, hogy mindössze nézelődni akarunk. Meg persze a külső a kevésbé lényeges hosszú távon - viszont az első benyomásnál igenis számít, ha valaki taszít, azt nem igazán akarom megismerni alaposabban. Persze ez csak az én véleményem, másnak meg valószínűleg teljesen mások a szempontjai, szóval a kérdésedre kategorikus válasz semmiképp nincs.

2014. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:

"aki a szemünkben jó pasi, tehát illik hozzánk"

Hogy érthető legyen, saját példát írok.

Konkrétan nekem: Magabiztos, talpraesett, domináns, erős egyéniség, képes kiállni értem, magáért, lazán veszi az életet, de az igazán komoly dolgokat nem vicceli el, hasonló a humorérzékünk, tehát tudunk együtt nevetni. Ugyanakkor érzelmes, gondoskodó, figyelmes, megértő, nagyon ragaszkodó, hűséges, toleráns.

Tehát nekem azért volt néhány elképzelésem arról, ki az én számomra a "jó pasi".

Külsőleg szinte mindig más típusú férfiak tetszettek meg, ezért csak annyi volt az elvárásom, hogy ne legyen szélsőségesen sovány, kövér, alacsony, magas (de itt tényleg szélsőségeket képzelj el, ami már durva), arcra ne érezzem borzasztóan taszítónak. Tehát külsőségek alapján elég sok lehetőségem lett volna választani, de belső alapján elég sokáig tartott, amíg megtaláltam azt, akit igazán meg tudtam szerezni és aki ezt viszonozta is, mert ő meg olyat keresett, mint amilyen én vagyok.

2014. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem nagyon kevés, pont erről beszélgettünk az egyik barátnőmmel valamelyik nap..Ha sétálok a városban, tuti, hogy több szép lányt is látok, de olyan igazán jó pasit, nagyon ritkán. Bár én lehet, hogy nagyon válogatós is vagyok:D
2014. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
elgondolkodtató amiket írtok.
2014. jún. 12. 14:27
 17/44 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok: ha a belső tulajdonságokat is hozzá vesszük a jó pasihoz (bár én a "jó pasi" inkább külsőre értem), akkor még kevesebb van...olyan van, hogy belsőleg teljesen oké, de külsőre abszolút nem vonz, meg olyan is, hogy külsőre nagyon vonz, de egy köcsög. A vonzó külső és belső viszont baromi ritka.
2014. jún. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

"bár én a "jó pasi" inkább külsőre értem"


köszönöm őszinteséged !

2014. jún. 12. 14:44
 19/44 anonim ***** válasza:
17-es vagyok: azt hiszem, hogy félreérthető voltam...nem azt mondom, hogy a külső fontosabb, mint a belső, csak azt, hogy magát a "jó pasi" kifejezést szerintem a legtöbb ember a külsőségekre érti.
2014. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

Külsőre rengeteg. A gimi ahová járok tele van velük, szinte hemzseg a sok magas helyes srác, de tényleg, és ami még durva, hogy ebből rohadt kevés a szőke, ami nem jön be.

Mondanám, hogy ezt a sulit nekem tervezték, de sajna 80%-uknak van barátnője, és alapból 50%-uk addig jó pasi, amíg meg nem szólal. Valamit valamiért.

2014. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!