Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek kevés jó...

Lányok, szerintetek kevés jó pasi van?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 11:15
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Zoliman: lehet szidni a lányokat, hogy nekik mennyire fontos a külső, de nektek tán nem? Ti összeállnátok egy kedves, aranyos lánnyal, ha közben csúnya lenne? Nyilván nem. És kár is ezen rugózni, mert ez a TERMÉSZETES. A párunkhoz fizikailag is vonzódnunk kell, ez szükséges a létfenntartáshoz. A hosszú kapcsolathoz pedig az kell, hogy a belső tulajdonságaival is szimpatizáljunk.
2014. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Hát természetesen összeállnék aki kedves és aranyos, és sok pl is van rá, hogy külsőre nem annyira szép, de egyébként jó fej, igényes. Erre van példa a nők között is. Nézd meg mennyi férfi sztárnak van csinos nője, amikor ő egyáltalán nem jóképű. Nekem is tetszenek a szép nők, de a kevésbé szépek is, ahhoz, hogy egy embert kiismerjünk napok,hetek kellenek, elsőre ítélkezni tényleg nem okos dolog, igaz a legtöbben így vannak, néha én is, de ez nem jó, mert bárki lehet jó fej, normális ha elsőre nem is látszik.
2014. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim válasza:
a sztárok az más kategória,ott van pénz és hírnév,tudod vannak olyan csajok akiknek ez jön be
2014. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Határozottan kevés. Szép lányból sokkal több van. Legalábbis szerintem. 16 év alatt 2 ember tetszett csak meg (híreseket nem számoljuk, de ott se sok), abból az egyik még alsós koromban és inkább a belsője miatt. Szóval 1. És őt is ismerem... Lehet, hogy velem van a baj, de nekem nem szokott megtetszeni senki sem az utcán.
2014. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Andro1: Nem feltétlenül amiatt. Pl Messi és Antonella. Szerintem Messi nem az híresség, akire azt mondják az emberek, hogy mennyire helyes... és nézd meg a barátnőjét, szerintem nagyon szép. :) És ők már kiskoruk óta ismerik egymást, 6 éve együtt vannak, és van egy eszméletlenül cuki kisfiuk is. *-* Mindegy. Szóval a lényeg, hogy látszik rajtuk, hogy szeretik egymást. :)
2014. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

"Nem szemetek, csak jogosultságot érzők, és képtelenek túljutni azon, hogy nem ők vannak a világ közepén."


Azért azt ne felejtsétek el hölgyek,hogy ehhez ti is hozzájárultok ám.Mert elvárásaitok azok vannak rendesen,akinek nem inge....

2014. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Azert kevesebb a "jó pasi" mint a jó csaj mert a pasiknak sokkal több minden kell hogy jó pasinak tartsak.



Ha egy lány nem végletesen alacsony vagy magas,nem palcika,nem elhízott nem bűnronda és kicsit törődik magaval es nem defektes lelkileg akkor az mar kb jó csajnak szamít. Plusz nekik rengeteg segítseguk van,smink,push-up stb..


De egy pasinak minimum 175 centinek,jokepunek,jotestunek,ferfiasnak,stilusosnak,dominansnak stb kell lennie. Nem tud magan sminkkel es alakformalo ruhakal javitani. A belsőre is rengeteg elvaras van..

2014. okt. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Szerintem külsőre nagyon kevés jóképű pasi van (legalábbis amilyen nekem bejön :)), velsőre pedig még kevesebb.. :)

Tapasztalatok alapján.. :D

15/L

2014. dec. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

előző: akkor egyedül fogod leélni az életed....

és ezt magadnak köszönheted

2014. dec. 7. 08:01
 40/44 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Akkor inkább egyedül élem le az életem, minthogy egy tökfilkóval, aki egyáltalán nem tetszik vagy, ha tetszik is, akkor egy bunkó paraszt.. :)

2014. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!