Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek kevés jó...

Lányok, szerintetek kevés jó pasi van?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 11:15
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Külsőre szerintem sok van. Tényleg a belső a nagyobb baj.
2014. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:

Attól függ melyik korosztályt nézzük. A "pasi" szóba nekem nem tartoznak bele a tizenéves kisfiúk.

A huszonegy-kétévesek nagy része vagy Selyem Rambó vagy agyontetovált izomagy, nulla IQ-val vagy csak szimplán alpári majmok.

A "pasi" nálam 25 fölött kezdődik, amikor a férfiaknak már benő valamennyire a fejük lágya és sokuk levetkőzi a hülyegyerek style-t. 25 fölött már sok a jó pasi.

2014. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
Igen, kevés, mert nekem nem jut :D viccet félre téve külső adottságokat tekintve sok helyes pasi lenne, de a többség elhanyagolja magát: zsíros haj, zokni+szandál+hawaii gatya kombó...stb... Amikor így gondolatban "átalakítgatom" őket akkor jövök rá hogy tulajdonképpen sokkal több jó pasi lenne, csak a többség lusta ahhoz hogy foglalkozzon magával
2014. jún. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Koreaban igen!

[link]

2014. júl. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
*Na vagyis Koreaban sok helyes/jo pasi van.:D
2014. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Huh, hát szerintem kevés van. Magyarországön legalábbis. Bocsánat, ha megsértek valakit, de alacsonyak is, az arcuk se szép.... Ahány férfira felkapom a fejem, kb. kiderül, h 60%-uk külföldi.

Szóval igen, nagyon kevés a helyes férfi, pedig nem kigyúrtságra, meg mű kinézetre hajtok.

2014. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Szerintem már külsőre is kevés van belőlük. Ha pedig a belsőt is nézzük, akkor sajnos azt kell mondanom, hogy olyannal még nem hozott össze a sors, aki kívülről belülről lenyűgözne.
2014. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

"Szerintem már külsőre is kevés van belőlük"



kiugrott a szög a zsákból !!!!!!!!!!!!!!

2014. júl. 17. 10:03
 29/44 anonim ***** válasza:

Látszik milyenek a nők, ha külsőre jól néz ki egy pasi, de személyiségileg már nem tetszik, akkor már nem jó a pasi. Ha személyiségileg jó, vicces, kedves stb az ok, de ha külsőre nem tetszik, akkor nem jó pasi.

Mondjuk érthető is miért ilyen a mai párkapcsolatok, kb mint a ruha, tetszik külsőre megveszem, de 2 alkalom után megunom és megy a süllyesztőbe. Ez elég szánalmas, mert nem így kellene egy embert kezelni, senki sem tökéletes, mit szóljunk mi férfiak, a sok beképzelt, ronda, igénytelen, flegma, kihasználó nőkről? És aki 20 év fölött is gyerekként viselkedik és hiszti, hiszti hátán van.

Szóval nem attól lesz jó pasi vagy nő valaki, hogy külsőre vagy belsőre milyen, hibát, hibákat mindenkiben lehet találni, de nem a hibái miatt kellene a másikat lenézni, hanem a jó tulajdonságait szeretni.

2014. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Zolinak igaza van.
2014. júl. 17. 11:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!