Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon csúnya a...

Szerintetek nagyon csúnya a szeplő?

Figyelt kérdés
Ismerek olyanokat akik szerint nsgyon ronda, de van egy teljesen tisztabőrü ismerősöm aki szeplős szeretne lenni. nekem vannak szeplőim és igazság szerint nekem sem tetszenek.

2014. júl. 24. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A szeplő szexi.
2014. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Cuki!
2014. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nagyon cukker
2014. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van sok szeplőm, ráadásul összevissza az egész arcomon, ez szerintem ronda, de másoknak semmi baja vele. A pasiknak is tetszettem mindig is. Ja és lehet fura, de például más lányokon nekem is tetszik a szeplő, csak magamon nem.
2014. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem nincs sok szeplőm csak pár az orromon nem is nagyon lathatók de van egy ismerősöm akinek nagyon sok szeplője van neki jól áll.
2014. júl. 24. 18:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy csúnya arcot még inkább elront, egy csinos arcon viszont még dobhat is. Nekem is van pár szeplőm, nyáron sokkal inkább előjönnek, télen meg alig látszanak. Igazából engem nem zavarnak és senki nem találta eddig rondának.
2014. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én irigylem a szeplősöket

a legszebb lány akit valaha láttam, az egész testén szeplős volt :3 de nem mertem odamenni :( szülőkkel voltunk mindketten.

a feneke volt a legjobb *-*

2014. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ismeri valaki? barna haja van, vagyis talán vöröses enyhén.
2014. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!