Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért érzem magam ennyire...

Miért érzem magam ennyire csúnyának? 16L

Figyelt kérdés

Vannak napok persze amikor tűrhetőbb a helyzet de általában ez nem tart sokáig. Annyira csúnyának érzem magam hogy félek már-már lassan az emberek szemébe nézni mert azt érzem hogy ők is lenéznek emiatt. Szokták mondani mások hogy szép vagyok és csinos de ez nem győz meg. Vannak lányok akik valamivel még alattam is vannak de amikor meglátom a közösségi oldalon hogy az ő fényképeikre 100+ lájk van az enyémekre pedig fele ennyi akkor az egyből elveszi minden életkedvemet. Mert ugye azt a képet lájkolják az emberek amelyik szép. Szóval ez is csak elvesz a szinte nem is létező önbizalmamból. Minden lánynak akit ismerek még elég csúnyácskáknak is 100 feletti lájkkal rendelkező képeik vannak nekem pedig a legtöbb ennek közelében sem volt. 172 centi vagyok és 53 kiló de egyszerűen nem is érzem magamat csinosnak. Állandóan diétázom és edzésekkel sanyargatom magamat. Nem érzem magam elég jónak ahhoz hogy esetleg kedveljenek az emberek, hogy legyen egy barátom vagy ha legalább ezek nem is adatnak meg legyen végre nekem is egy olyan képem ami ennyi mindenkinek tetszik. Sokszor sírok emiatt de nem tudok mit csinálni vele. A hasam nem lesz kisebb semmi hatására, az emberek nem fognak kedvelni sehogy sem. Pedig én próbálkozom de nem megy mert amikor felmegyek facebookra és meglátom a képeket és a számokat aztán az utcán is szebbnél-szebb lányok köszönnek vissza akkor egyszerűen élni sincs kedvem.

Másnak is volt/van ilyen? Mihez kezdjek ezzel? Én miért nem lehetek szép és népszerű?



2014. aug. 1. 11:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok most már így biztos benne hogy fogyjak-e. De az nem csúnya hogy nekem is (nem én vagyok a képen) így kiáll a hasam? Nem lapos. :/
2014. aug. 2. 15:37
 12/20 A kérdező kommentje:
A kép lemaradt: [link]
2014. aug. 2. 15:39
 13/20 anonim ***** válasza:

hogy áll ki a hasa a képen..?

Nekem ennél sokkal jobban ki áll, MIUTÁN ettem és teli van a poci :)

42kg

2014. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Tudod miért áll ki a hasa?? Mert zéró izomzattal rendelkezik! Szóval nem fogyni kellene, hanem hízni, izomban! Úgyis attól leszel szép formás, nem a csonttól, sem a bőrtől, zsírtól...
2014. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Megőrültél? Lapos a hasad,ha ennél kisebb lenne már befelé nőne! Ne fogyókúrázz. Figyelhetsz arra h mit eszel meg mozogj és így egészséges leszel. Nekem is volt egy ilyen önbizalomhiányos korszakom, csak nekem 13 éves koromban. Én is magas vagyok, vékony (178,59) és 16 éves és nekem is kevesen likeolják a képeimet,tudod mit még 50-en se egyiket se! Nem köszöntenek fel sokan facen, DE egyáltalán nem zavar. Meg kell tanulnod h ne foglalkozz ezekkel a tényleg lényegtelen dolgokkal és a való világban élj. Azok akik mostanában nagyon népszerűek és 200+ likeotkapnak igazából ribncok (tisztelet a kivételnek) nem kell így népszerűnek lenned csak engedd el magad és mutasd meg az igazi éned másoknak és akkor olyan emberek fognak körülvenni akik szeretnek és ismernek és hidd el ők sokkal értékesebbek mint 1000 like. És az lehetsz aki vagy :) egyébként tudom sok idő míg el tudod fogadni magad de próbálkozz ahogy előttem mondták és sokkal jobban fogod érezni magad :))
2014. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Próbálkozom elfogadni magam. Ma is edzettem. Nemsokára majd veszek magamnak egy pár ruhát amiben jól érzem magam az mindig kicsit boldoggá tesz. a képen amúgy NEM én vagyok!
2014. aug. 8. 22:17
 17/20 anonim válasza:
Figyelj ha nem te vagy akkor sem vagy kövér azzal a magassággal meg súllyal amit írtál elég vékony lehetsz (előző voltam)
2014. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem értem...

A likeoktól nem lesztek szebbek..

És még ezen problémázni is tudtok.

2014. aug. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyit számít mert ugye letörölni magamat nem szeretném mert van pár barátom akivel csak facebookon keresztül tudom tartani a kapcsolatot és képben is szeretnék maradni de ma kitöröltem mindenkit akit úgy jelöltem vissza hogy alig vagy nem is ismerem és azokat is akik nem köszönnek az utcán plusz az ilyen felesleges profilokat. Szóval már csak feleannyi ismerősöm van de őket már legalább mind ismerem ténylegesen. Ez már lehet hogy haladás..
2014. aug. 10. 09:32
 20/20 anonim válasza:
Azt is csinálhatod h azokat akik elveszik az önbizalmad nem követed. Van egy ilyen lehetőség Facebookon és akkor nem hozza ki a velük kapcsolatos dolgokat de az ismerőseid maradnak
2014. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!