Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg senki se,...

Miért nem érti meg senki se, hogy NEM vagyok szép?

Figyelt kérdés

Kerek arc(komolyan mintha 7 lennék -.-"")

Tiszta ragya az egész képem

Kövér is vagyok

Ronda a hajam is

A fogaim is ocsmányok

Alacsony is vagyok

Rohadt nagy az orrom(papagáj orr)

Rondák a szemeim is

A szemöldököm is -.-

Szóval mindenem.....


Miért nem érti meg senki, hogy ilyen vagyok, nem pedig az akinek hisz mindenki??? :O :-(


2014. szept. 7. 09:03
 1/7 MrPifta ***** válasza:
73%
nem érteni kell, hanem látni. mutass itt egy képet inkább.
2014. szept. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kérdésnek van valami értelme? Honnan tudhatnánk mi azt ,hogy ki mit miért mond neked? Most sajnáltatni akarod magad? Vagy tanácsra van szükséged? Akkor írd azt, hogy tanács kell! Sajnáltatással még soha semmi nem változott.


Jó lenne látni rólad egy képet, mert biztos vagyok benne, hogy eltúlzod a dolgokat.


Tehát:

Ha kerek arcod van, vágass olyan fazonú hajat, amely nyújtja az arcodat, és enyhe pirosító is segít, mondjuk attól függ, hány éves vagy. A pirosító nekem szépen 'formálja' az arcom, ugyanis nekem is kerekebb.

Pattanások ellen is tudsz tenni, de ki kell tapasztalnod mi az ami használ neked. A neten kb. 5 millió ötlet van, valamelyik biztosan beválik. Addig is tonikot vegyél, meg valami tisztítót, nem kell a legdrágább. A teafa olaj(rossman) is csodákra képes. Vágasd le a töredezett hajadat, márha elvan törve. Rengeteg hajpakolást találsz neten, de a drogériákban is jó dolgokat be tudsz szerezni pl DM elég jó árban is. Vagy akár a százasban is nézelődhetsz. Én multkor fogtam ki egy tök jo haj spray-t, 250 ft-ért (azt hiszem mystic volt a neve, ilyen kék flakonos). A fogaidat egy hónapban egyszer átmoshatod szódabikarbónával, de többször ne, mert káros. Én évek óta ezt csinálom, 1 alkalom nem árt. Ha görbék, akkor menj el fogorvoshoz, van éjszakai fogszabályzó is, amit csak otthon kell hordanod (nekem olyan volt). A fogaidat mindenképp rakasd rendbe, mert ez nem csak szépséghiba hanem fontos, hogy jó állapotban legyenek. Ha kövérnek érzed magad, ne koplalj, hanem válts életmódot és sportolj. Az orra senkinek sem tökéletes, ugyan már! És az mi, hogy csúnya a szemed? :O az senkinek sem csúnya ilyet ne írj! A szemöldököd kozmetikus helyre rakja. Alacsonyság pedig nem nagy baj, azellen nem tudsz tenni, sok szép alacsony lányt ismerek, semmi jelentősége.


Remélem segítettem. 17L

/Sakurachan/

2014. szept. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Senki se tökéletes, ne legyenek irrealisztikus elvárásaid magadtól, mert látod, másoknak sincs veled szemben :)

Nézzük csak:

-A kerek archoz is lehet szuper frizurát választani, amivel kihangsúlyozod az előnyös részeit a fejformádnak.

-A pattanások el fognak múlni, ajánlom a szalicilsavat vagy egy egyszerű látogatást a bőrgyógyászhoz, egészségesebb étkezést esetleg.

-Lefogyni le lehet, nem kell hozzá emmi szenvedés és önkínzás, egy kis testmozgás és áletmódváltoztatás csodákra képes, erről szívesen beszélgetek veled, ha írsz privátot, mert eléggé értem a dolgom :D

-Hajra megint csak ugyanaz, minden hajból lehet kihozni valamit.

-A fogaid senkit nem zavarnak, de menj fogorvoshoz, ha téged igen.

-Azzal, hogy alacsony vagy, nem tudsz mit kezdeni. Koncerteken sose fogsz látni, de legalább egyszer se kell olyan fiúval táncolnod, akitől magasabb vagy :D

-Sok embernek nagy az orra, el kell fogadni.

-Ne hangsúlyozd semmivel a szemed, ha nem szereted.

-A szemöldököd szedesd ki kozmetikussal, rajzold meg.


És ez nem MINDEN, ha te csak ennyinek látod magad, akkor ezen sürgőse változtass. A legjobb amit tehetsz, hogy kényszeríted magad arra, hogy észrevedd az apróbb szép részleteit a testednek, mert hidd el, vannak. Egyre könnyebb lesz, csak nem szabad feladni.

Fel a fejjel!

2014. szept. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok.

Hozzátenném, hogy mindenkinek vannak ilyen problémái, akármennyire is tökéletesnek tűnik az illető. Én például elég magabiztosnak jövök le, nem szégyenlem magam, de tessék:

-Az egyik szemöldököm sokkal egyenesebb, mint a másik.

-Az orromban van egy kis csavar, azért nem egy Owen Wilsonos, de egyedi.

-A fogaim irtó picik és az egyik elől le van törve, picit látszik az építés, de nem merem megcsináltatni :D

-Még van rajtam túlsúly, de dolgozom rajta

-Picik a melleim

-Vastag a vádlim

-Ferdék a lábujjaim, családi örökség, nagyapámmal jókat derülünk rajta :D


Látod, ez most nem egy "kinek rosszabb" lista volt, de mindenkinek van valami, amit megváltoztatna magán. Viszont ez az egy testet kaptuk, nincs másik, amit nem tudunk megváltoztatni, azt előbb-utóbb el kell fogadnunk, még ha sose lesz a legelőnyösebb tulajdonságunk se.

2014. szept. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen tipusú emberből lehet a legnagyobbat és legjobbat alakítani, úgy hogy ledöbbenjenek:D


Van önkritikád, van humorod, talán eszed is(remélem)és ez nagyon jó, ez egy jó indulási alap:D


Harcra fel, és tessék elindulni, tudod mint a szobrász aki maga elé kap egy darab agyagot-még nem lehet tudni mi kerül ki a kezéből:)

2014. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5+ Meg tudod az ilyen embereket én jobban kedvelem, és szeretem, akik igy vállalják azt akik ők, és nem akarnak egy korcs társadalomhoz tartozni:


"Elítélhetsz , mert nem festem ki minden nap magam.Mert nem festem a hajam. Lenézhetsz ,mert nem érdekel milyen ruha van rajtam.Utálhatnak , mert boldog vagyok. Lenézhetnek , mert dalolok a gyerekemmel az utcán .Kinézhetek, mert van rajtam 10 kg felesleg,de én Inkább állva halok meg ,mint térdelve éljek.

Inkább úgy élek , hogy használom a tudásomat, inkább úgy élek, hogy olyat teremtsek az életben aminek nyoma lesz, mind a gyermekemben mind pedig azokban az emberekben akik hisznek egy meg nem fogalmazott világban,akik még hisznek a tiszteletben.Akik még ember társaikat embernek nézik.

Inkább élek egy olyan zárt világban , mint egy színész társadalomban"

2014. szept. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy fiatal korban nehéz elfogadni önmagunkat olyannak, amilyenek vagyunk, és nagyon gyakran nem objektívan tekintünk magunkra, és a rosszat mindig sokkal rosszabb észrevenni, mint a jót.

Nyilván az emberek körülötted próbálják az önbizalmadat növelni azzal, hogy azt mondják, hogy szép vagy, ami vagy igaz, vagy nem. Egy biztos: ez a fajta hozzáállás, rohadt idegesítő. Egy dolog nem szeretni magad egy másik dolog ezzel traktálni mindenkit. SENKIT NEM ÉRDEKEL, hogy nézel ki. És lehet, hogy valóban bűnronda vagy, mint ahogy mondod, és akkor mi van? Ha ezt mások elismerik, neked könnyebb lesz? Az, hogy csúnya vagy, mit jelent? Semmit. Butább vagy ettől? Rosszabb ember vagy tőle? Netán viccesebb, okosabb vagy tehetségtelenebb? Az égvilágon semmit nem befolyásol. Nem kell mindenkinek szépnek lenni. Nem mindenki szép, és nem is kell, hogy szépek legyünk. A szépség egy társadalmi kreálmány, aminek semmi értéke nincs a valós életben.

Teljesen oké dolog csúnyának lenni, ettől te ugyanúgy élhetsz értékes életet, lehetsz sikeres és bizonyára szerethető is vagy.

Viszont ez a folyamatos önmarcangolás, meg mások traktálása kifejezetten visszataszító dolog. SENKIT nem érdekel, hogy csúnya vagy, SENKIT nem érdekel, hogy szerinted miért vagy csúnya, mert k-vára nem számít.

Szóval én javaslom, hogy törődj bele, hogy rohadtul nem számít, ha csúnya is vagy, mert nem a csúnyaság fog téged emberként elértékteleníteni, és javaslom, hogy vegyél vissza ebből a rohadt idegesítő tulajdonságból, mert addig, amíg ilyen makacsul elkeseredett vagy, a büdös életben nem leszel elégedett SEMMIVEL az életben.

2014. szept. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!