Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A volt barátom szerint ronda...

A volt barátom szerint ronda a csipőm, és az egész alakom gázos? Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. szept. 23. 21:06
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
csak úgy megsúgom a kedves és nedves kommentelőknek h nem kisebb nadrágot veszünk fel hanem ilyen az alakunk. nekem még nagyobb zsírcim van mint a képen a csajszinak.. de mit csináljak ha nincs hozzá elég széles csípőm, h ne buggyanjon ki ? semmit én elfogadtam magam a barátom szeret kövér nem vagyok. sportolni meg sportolok, de fogyni nem akarok. az alakoddal nincs semmi baj! egyáltalán nem gázos. pont ideális vagy, ne is hízz ne is fogyj!
2015. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
De akkor szerinted is az a probléma hogy nem elég széles a csípő igaz? Ezen tudok valahogy változtatni?
2015. febr. 9. 10:13
 23/37 anonim ***** válasza:
szerintem neked is, de azt te érzed. ha rajtam nincs nadrág ugyanilyen alakom van.. én egy verzióját tudok az eltüntetésére. ha ráedzel. de ezt a zsírréteget legnehezebb ledolgozni.
2015. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
De ha ráedzünk és mindent elkövetünk a cél érdekében akkor lehet homokóra alakunk is, igaz?
2015. febr. 9. 10:36
 25/37 anonim ***** válasza:
elvileg edzéssel bármit ellehet érni. én ebben nem hiszek. nem kinzom magam azért h a társasági normának megfeleljek. van élettársam szeret én is magamat akkor minek az egész felhajtás? kinek akarunk mi nők megfelelni? ennyi a véleményem :D füzővel még a derekad méretét is csökkentheted. de ez nem hétről hétre fog változni.. nem is éri meg szenvedni ezért.
2015. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Èn nem tudom így elfogadni magam sajnos.
2015. febr. 9. 10:54
 27/37 anonim ***** válasza:
Én azt a pasit fejbeverném egy péklapáttal, de komolyan. Egy ilyen testért én ölni tudnék!!!
2015. febr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Pedig ráadásul kamuztam is, hogy ne kapjam a savat: a jelenlegi barátom mondja ezt. Mindennap erről szól a fána, hogy neki ez a csipőforma mennyire ronda, bezzeg más nőknek milyen szép homokóra alakja van és hogy nekem még rengeteget kell dolgoznom, hogy nekem is olyan legyen. Csak akkora barom vagyok hogy nincs hozzá önbizalmam hogy jól otthagyjam.
2015. febr. 9. 13:08
 29/37 anonim ***** válasza:

Nem lesz homokóra alakod az edzéstől...

Max ha a vállad megnő és a hátad, de nem kicsit. Ez viszont nőknél elég elképzelhetetlen.

Hagyd ott ha ilyen a barátod minél előbb.

2015. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Nagyon jó alakod van. És szerintem a nadrággal sincs semmi baj.
2015. febr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!