Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A volt barátom szerint ronda...

A volt barátom szerint ronda a csipőm, és az egész alakom gázos? Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. szept. 23. 21:06
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:

Figyelj, ne stresszelj többé, te egy nagyon csinos, nőies alakú lány vagy és légy erre büszke, mert biza nem mindenkinek adatott meg az ilyen alak, a sport nem árt, nyugodtan sportolhatsz, de nem azért, hogy fogynod kell, a sportolástól még formásabb és csinosabb leszel.


A barátod egyszerűen egy nagy bunkó, szeret ő téged igazán? mert ha szeretne épp olyannak fogadna el, amilyen vagy sőt büszke kéne legyen, hogy ilyan csinos, formás baratnője van. Amúgy meg kiváncsi lennék ő hogy néz ki, annyira tökéletes, hogy ilyeneket mond neked? sztem ő felére se néz úgy ki, mint te, igy szokott lenni.

Fel a fejjel és ne foglalkozz az ilyen véleményekkel, tudod mit?én inkább otthagynám és keresnék egy olyant, aki elfogad olyannak, amilyen vagy.

2015. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
0%
Szerintem nyugodtan fogyhatnal. Nem nezel ki kulonosebben rosszul ha a feszulos cuccokat ledobnad es egy kicsit lazabbat vennel fol akk jol is nezhetsz ki
2015. febr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%

Szerintem jól nézzel ki, egyáltalán nem vagy "gázos".

A barátodról meg annyi a véleményem, hogy egy bunkó paraszt! Hagyd a fenébe, 100x jobbat érdemelsz tőle. :O

2015. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Még mindig együtt vagytok?

Én nem értem amúgy, miről beszélnek itt is.. Hájacska. Sehol semmit nem látok, sőt szerintem még 2-3 kiló bőven elférne rajtad. Nagyon nőies alakod van, a csipőd meg csak szélesebb, mint a feneked. Semmi baj nincs ezzel, légy büszke az alakodra :) sportolhatsz is valamit ugyan, de ahogy előttem is írták, az főleg az egészséged miatt legyen, meg hogy feszesen tartsd a bőröd. Fogynod nem kell! :)

2015. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben vagy!


Hagyd ezt a barátodat, keress mást helyette, mert aki ilyeneket mond a párjára az nem szereti.

2015. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Jézusom! Ilyeneket mond a barátod és te még vele vagy ennek ellenére??? Hogy mondhat valaki ilyet a párjának, hogy más nőknek ilyen meg olyan alakja van??? Akkor mért van veled, ha így gondolja. Nem is értem az ilyet. Ha ez neki kövér, vagy gáz kíváncsi vagyok ő milyet ideális nőt képzel el magának. De ha valakin felesleg van, és van párja és szereti, akkor sincs joga ilyet mondani. Elvileg mindenki azért van együtt a párjával, mert számára Ő a legtökéletesebb!
2015. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
sportolj és hidd el hogy szebb csípőd lesz és a nadrágod is meg fog felelni
2015. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!