Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A volt barátom szerint ronda...

A volt barátom szerint ronda a csipőm, és az egész alakom gázos? Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2014. szept. 23. 21:06
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
88%
Nem bejelentkezve általában nem lehet képet megnyitni, meg amúgy is sok idő mobilról, nem mindig szoktam, úgyhogy előbb a válaszokat olvastam el...aztán azok kíváncsivá tettek, megnyitottam a második képet (azt nem bejelentkezve is meglehetett vmiért)...nos, nem vagyok vulgáris típus, de az első reakcióm szó szerint: "mi a f***?" komolyan nem értettem miről beszélnek itt az előttem írók... Beléptem, hátha az első olyan botrányos, de nem... Baromi jó alakod van.:) de tényleg..nev tudom felfogni az itteni leszólókat...meg így hogy írod, hogy a kapcsolat alatt mondta a barátodat se...:D Annyit mondanék esetleg, hogy ha legközelebb farmert veszel keress olyat, ami nem vágja ennyire ketté a csípődet, mert az még jobban fog állni:) (szélesebb csípőjù nadrág, vagy tudom is én...:D)
2014. szept. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
78%
Ja, most fogtam fel, hogy nem is volt nagyon leszóló válaszoló, csak késő van és feletti helyett alattit olvastam, meg ugye az első ragadt meg a legjobban:D
2014. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm szépen, én nagyon elvesztettem magamban a hitet, már az utóbbi időben azt éreztem, hogy nincs férfi akinek tetszenék! De most sok erőt kaptam tőletek és össze fogom szedni magam!
2014. szept. 23. 23:01
 14/37 A kérdező kommentje:

Amúgy ezaz, hogy a gatya nem ketté vágja a csipőm, hanem olyan maga a csipőm. A barátom is ezt kifogásolta.


Most gondolkodom hogy feltegyek egy képet ahol bugyiban vagyok :/

2014. szept. 23. 23:31
 15/37 The answer ***** válasza:
69%

A nadrág méretével semmi gond, a nagyobb / szélesebb csípő szabású egyszerűen kényelmetlen lenne, mert úgy éreznéd, leesik Rólad. A csípő szélessége sem esik extrém tartományba, teljesen normális. Egy kevés hasi zsírlerakódás látható, de azon a sport (aerob mozgás elsődlegesen, nem felülések százai) gyorsan segít.

Várjuk a fehérneműs képet! ;)

2014. szept. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
95%
szép, formás alakod van
2014. szept. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg csak irigy, vagy rosszindulatú megjegyzésekkel próbált téged lelombozni, szerintem kifejezetten csinos alakod van.
2014. szept. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
73%

de azért kapaszkodott benne mi? mikor tolt hátulról...


nincs ezzel baj.

2014. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Köszi spricc2! :)
2014. szept. 25. 15:04
 20/37 anonim válasza:
63%

Normális alakod van, ez így nőies, de ha még felszednél 1-2 kilót, akkor is normális lenne (mert ugye más az egészséges érték, és divat diktálta "normál"). Ha sporttal a kis zsírlerakódást el akarod tüntetni, hát legyen, de azt jegyezd meg, hogy senkinek nincs joga ezért kritizálni, mert ez is normális! Egyébként pedig a sport nagyon hasznos, csak azt vitatom, hogy ne az legyen az elsődleges cél, hogy lefogyj, hanem az egészséged. (Van, aki genetikailag képtelen hízni, mégsem következik belőle, hogy egészséges, vagy egészségesen él...)

Nekem sincs lapos hasam, nem azért sportolok, hogy eltűnjön, mert nem testépítő akarok lenni... Középsulis koromban rendesen fogyókúráztam is, mert minden "hájat" furának és undorítónak tartottam, pedig mindenkinek van zsírlerakódása... Ez puszta biológia, és nem vagyunk egyformák. Aki bunkó, az csak hadd hajtogassa a saját igazát, az a szép, hogy hiába hiszi okosnak magát, ostobább az egyszerű, tudatlan embernél is... (Most eszmélek rá, milyen jó, hogy már felnőttem! :) )

2014. nov. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!