Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyelvpiercing szülők elött...

Nyelvpiercing szülők elött titokba? Van ilyen történetek meséljetek, lebuktatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

7 hónapja van septumom titokban..

15/l

2010. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 barátnőm is csináltatott azt hiszem 16 évesek voltak. Az egyik amint hazaért és beszélt az anyjával, lebukott! :D Másiknak hónapokig sem vették észre. Azt hiszem ő mondta el a végén. Nem volt nagy balhé, jó fejek voltak a szülők. Ma 22 évesek, azóta is megvan nekik. De volt már 1-2 baki, hogy lecsavarodott és lenyelték a bogyót. :)
2010. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is volt kb. 1 évig nyelvpiercingem. Ismerőssel csináltattam. A szüleim le se vették, de a bátyám igen. De nem köpött be, csak szólt, h ne raccsoljak annyira XD . Kb 1 év után meg is untam.
2010. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 20évesen szurattam nyelvpiercinget, és egy veszekedéstől akartam magam megkímélni (hogy mekkora bolond vagyok), ezért titokba csináltattam, nem mintha lett volna bármi beleszólási joguk.

Hugaim tudtak róla sőt a 6 éves öcsém is, akit bezsaroltam hogyha beköp akkor elmondom hogy nekidobott egy követ az ablakomnak.:) elgé gyerekes megoldás volt de muszály volt:) És tölük kérdezték mért nem eszek:) azt mondták fogyózom:P Ez egy hétig tartott, utána tudtam enni.

Aztán rá 1 évre köpött be öcsém, amikor kajálás közben elkezdte mondani, hogy mutassam már meg a titkomat:D hehe


D e annyi volt hogy nem vagyok normális, és ennyi:) 23/L

2010. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Megcsináltatam rá 2 vagy 3 napra észrevették.

Bejött apám veszekedni velem,erre anyám mellé ált h mivan a számba,már nem nagyon tudtma titkolni ezért megmutattam.

Jött a csalodtunk benned,hogy bízunk meg stb duma...

De ne mbántam meg és bármikor újra csináltatnám.:)

2010. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!