Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem érzem már magam...

Miért nem érzem már magam különlegesnek?

Figyelt kérdés

Régebben metálos voltam, mostanra cicababa. Legalábbis ezt a szót szokták használni ha meglátnak. Régen szerettem a feketét gömbölyded volt az alakom és hülyeségeket műveltem egyfolytában. Most normális lettem tanulok szeretem a rózsaszínt vékony lettem edzek nem iszok alkoholt és letettem a cigit is. Egyáltalán nem érdeklek senkit. Ez miért van? Miért voltam elkelőbb amíg darkos "kislány" voltam és érett nőként miért nem?

A változás úgy 2 éve állt be az életembe és azóta szépen átalakultam rám se ismernek a régi haverok és már nem járok kocsmába sem. Régebben úgy éreztem enyém a világ bármit megtehetek egy rakás pasi vett körbe (hát nem volt egyik se egy színvonalas férfi)de volt társaság éreztem vonzódást éreztem hogy tetszek vagy tetszik. Most normális ember vagyok komolyan mondom és nem érdeklődik senki :D

Ez miért van?

Én felnőttem de ők nem?



2016. febr. 10. 21:41
 1/8 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2016. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
25
2016. febr. 10. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát mivel ma már nem "vesz körbe" annyi pasi így kisebb hálóval merítesz.
2016. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Mert már túl szép és igényes vagy, van tartásod, és ez a legtöb férfi számára annyira elérhetetlen kategória, hogy nem is próbálkoznak. Amilyen korábban voltál, társasági, cigi, alkohol, gondolom nagyon nyitott is, a férfiak pont az ilyen közvetlen könnyen kapható(vagy annak tűnő) lányok körül vannak mindig.
2016. febr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelőnek: Ha egy férfi azt látja hogy a kihívás nagyobb egy nőnél mint a többinél akkor már nem is próbálkozik? Ezt a legtöbben így gondolják?

Ez most meglepett mert én meg pont úgy gondoltam hogy a társasági élettől és hülyeségektől messzebb álló lányokat keresik mert azok nem lehetnek "ri.ncok". Minden fiú panaszkodik hogy az összes nő k.va. Akkor miért az kell amelyik viháncol a tömegben és miért nem az aki be se teszi a lábát ilyen helyekre?

2016. febr. 11. 11:54
 6/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
62%

Már kinőtted azt a miliőt amiben mozogtál. A pláza cicáknak más vadászterületük van.


De persze a metalrcok jobban szeretik az olyan lányokat, akik hozzájuk hasonlók. Tehát a régi éned. Acigizős, alkoholizálós, nyitottabb lányt. Most olyan vagy szerintem nekik mint egy model vagy kirakati baba: szép szép de otthonra nem kéne.


Vagy máshol próbálkozz vagy fogadd el, hogy már kikerültél abból a közegből.

2016. febr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Metálosból cicababává válni... az inkább visszafejlődés, nem előre. Oké, hogy valaki felnő és már nem jár bandás pólókba meg bakancsban, meg nem idétlenkedik kocsmákban éjjel-nappal. De cicababává válni... az sokkal komolytalanabb és gázabb stílus, a legtöbb normális ember az ilyen cicababákat kerüli mert nem komoly nők. Max a cicafiúk találják vonzónak, azok a tipikus divatmániás felnyalt hajúak... de többnyire ők tinik. Azokhoz meg már te túl idős vagy.
2016. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ááá nagyon barbisnak képzeltél el. Én azt írtam hogy ezt szokták mondani de egyáltalán nem vagyok cicababa. Tök normális vagyok nagyon ritka az amikor tényleg babásra sikerül a kinézetem. Igazából azért ezt a szót használom mert külön szó nincs rá ha valaki csinos de nem átlagos, vagy ha valaki épp átmenet a baba és az átlag közt... Szóval nem is tudom talán rossz szót használtam. Ízléses keretek között maradtam.
2016. febr. 11. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!