Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! 160 cm alatti magasság...

Fiúk! 160 cm alatti magasság lányoknál van akinél már kizáró ok ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

159 cm körül vagyok, 44 kg, és 16 éves. Tehát nem csak alacsony, de még vékony is :D

Ilyen adottságokkal rendelkező lányok már van akinél labdába se rúgnak, bármit is tesznek? :D Nyugtassatok meg, hogy ez nem hátrány.

Mert nálam a pasik esetében sajna hátrány, hogyha túl magas. Engem zavar a magasságkülönbség, alsóbbrendűnek, gyereknek érzem magam.

Itt, gyakorin meg általában azt látom, h a pasiknak a 160-175 magas lányok jönnek be :D

Tudom, hogy úgysem tudok, mit csinálni, de azért szeretném tudni a véleményeket.



2016. márc. 29. 16:20
1 2
 1/17 anonim válasza:
szerintem tök felesleges ilyenen aggódnod. Én aranyosnak tartom, ha egy lány alacsonyabb. Sőt úgy gondolom az az ideális ha a lány alacsonyabb a srácnál. És megértelek ha nems zeretnél 190 centis fiúval együtt lenni.. Se a magaságoddal se a súlyoddal nincs gond, főleg korhoz képest :) 171 centi magas 18/F
2016. márc. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok nálam sőt
2016. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
jaaj hagyjad már istenem... pont hogy a magasabbak vannak hátrányba hogy nem veszed már észre. az a kizáró ok náluk, ha a csaj magasabb, de mind1
2016. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ééérdekes, én azt tapasztalom, csak férfiként, hogy hiába vagyok normális, kedves, jófej, vicces, ha a nőnél nem vagyok legalább 5 de inkább 10 vagy még jobb, ha 15 centivel magasabb, akkor már eláshatom magam... -.-


30/F @ 168 cm

2016. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha ettől még arányos vagy és csinos akkor semmi gond nincs ezzel.
2016. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mar megint ugyan ez h alacsony vagyok es kellek igy a fiuknak szerintem te is tudod a valaszt.a ferfiak egyre kisebbek vagyis en ezt tapasztalom vagy a nok egyre magasabbak siman talalsz 165-170cm-es fiukat dogivel.nem tudom miert kell millioszor ezt kerdezni:)
2016. márc. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nálam nem kizáró ok a nagy magasságkülönbség. Úgy látszik nálad viszont igen.😪
2016. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én bármerre nézek, csak 185+ pasikat látok :D

Elnézést a felháborodóktól, igazán nem rossz szándékkal írtam ki a kérdést, nem, nem tudom a választ, az élő környezetemben azt látom, hogy a magasabb lányoknak van inkább előnye, meg a média is azt sugallja, hogy a tökéletes nő az a magas, hosszú lábú, őzike testalkatú, vékony mondellalkat.

Azt viszont, aki szerint a nők minimum 15 centivel magasabb pasikat keresnek, azt meg tudom nyugtatni, nem :D Szerintem az ideális, az olyan +5-15 centi a fiú javára. Az már mégiscsak zavaró, ha a lány a válláig se ér :(

2016. márc. 29. 22:30
 9/17 anonim ***** válasza:
Miert kell mindent a mediara fogni?!:Dmindenkinek szabad akaratot adott Isten h eldontse neki mi a tokeletes.
2016. márc. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nyugi, én 23 éves vagyok, ugyanezekkel a méretekkel és sosem volt gondom az ismerkedéssel. A külső nem minden! ;)


23N

2016. márc. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!