Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! 160 cm alatti magasság...

Fiúk! 160 cm alatti magasság lányoknál van akinél már kizáró ok ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

159 cm körül vagyok, 44 kg, és 16 éves. Tehát nem csak alacsony, de még vékony is :D

Ilyen adottságokkal rendelkező lányok már van akinél labdába se rúgnak, bármit is tesznek? :D Nyugtassatok meg, hogy ez nem hátrány.

Mert nálam a pasik esetében sajna hátrány, hogyha túl magas. Engem zavar a magasságkülönbség, alsóbbrendűnek, gyereknek érzem magam.

Itt, gyakorin meg általában azt látom, h a pasiknak a 160-175 magas lányok jönnek be :D

Tudom, hogy úgysem tudok, mit csinálni, de azért szeretném tudni a véleményeket.



2016. márc. 29. 16:20
1 2
 11/17 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem igazán értem amúgy a problémádat kérdező. Egy 175 centis fiúnak nem fog magas lány kelleni egy 165-170 centisnek meg főleg, szóval szerintem ez nem lehet az oka annak, hogy nem találsz párt. Rengeteg kb. ilyen magas férfi van és ők örülnek az alacsony lányoknak, mert nem kell rosszul érezzék magukat mellettük, mint egy magas lány mellett.
2016. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne gond a magasság, én is csak 163 vagyok..
2016. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha 150 lennél, akkor sem érdekelne. Ha cuki vagy és jól megvagyunk, akkor pont nem azt fogom nézni, hogy meddig érsz nekem.

Én 175 vagyok. :D

2016. márc. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mennyi alacsonyabb pasi is létezik, a környezetemben mindenhol csak 180+ osakat látok :D
2016. ápr. 4. 19:39
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor ismerj meg, és máris lesz egyvalaki, aki normális méretű. ;)
2016. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Figyelj... az én esetemben esetleg az lehet... mert én általában a magasabb (173+ os lányokat részesítem előnyben.) De nagyon sok srácnál (pl az egyik legjobb barátomnál is) a hozzád hasonló kisebb lányok a befutók :D Ne keseredj el. Ismétlem. Igaz, hogy nekem a magas lányok tetszenek, de hidd el, kevés hozzám hasonló van :D 183 cm magas 16F
2016. aug. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Innye de jót púztam. SZAGOLJÁTOK
2016. aug. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!