Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem irritáló...

Csak szerintem irritáló youtuber Papp Inez Hilda?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 15:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%

Hát...elég vegyes érzelmeket táplálok iránta. :)

Az tény, hogy aranyos, a légynek sem ártana és valakinek tényleg segít elfogadni/megbecsülni magát a videói által.

Viszont szerintem rettentő butácska.

Ilyen csatornát minden második YouTube-os csajszi össze tud hozni. A DIY ötleteit, a receptjeit is már százmillióan megcsinálták rajta kívül előtte.

2017. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Lauraa10314 válasza:
17%

Én nagyon szeretem!Mi az irritáló benne? A hangja? Csak mert szerintem normalis hangja van!

Mert olyan videókat csinál amit már többen is? Lehet valakihez nem jutott el az a videó vagy angol emberke csinálta és mondjuk fél Magyarország nem tud angolul, legalabb van belőle Magyar változat is. Esetleg nézted a dátumot,hogy lehetséges ő rakta fel elöbb?

Hogy gyerekes? Mitől gyerekes? Attól,hogy örül dolgoknak vagyhogy kedves az emberekkel? Bár több ilyen ember létezne.

Butácska?? Honnan veszed,hogy butácska? A hangjából? Vagy attól,hogy jószívű? Ezektől senki nem lesz butácska! Inkább az ilyen rohadt rosszinindulatú embereket mondanám butácskának!De néha még pár FELNŐTT ember sem éri fel annyi ésszel mint amennyi neki van!

Mert csúnya? Emberek,mióta itélünk külső alapján? Mert eléggé elcseszett világot élünk,ha már az alapján döntjük el,hogy irritáló-e egy személy ,hogy milyen hangja van,nagy-e az orra,vagy hogy megvan-e csináltatva bármilye is a testén stb...

Térjetek már észhez! Inez egy kedves,aranyos és jószívű lány,ha nem is ismered és csak rákeresel nem egy kép vagy videó alapján kell itélkezni,MERT EGÝÁTALÁN NEM ISMERED!Neked se esne jól hidde el!

És igen is tisztelem az összes youtube társával együtt ,mert legalább elértek valamit az életben,nem úgy mint egyesek akik semmit nem csinálnak egésznap csak abból táplálkoznak,hogy másokat tudjanak kritizálni,minthogy elötte magukba néznének.

Üdv:

Egy 15 éves lány,aki még mindig több agyikapacitással rendelkezik,mint egyesek.

2017. nov. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%
12: ezt a kommenteket olvasd el 3 év múlva és sírni fogsz.
2017. nov. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Lauraa10314 válasza:
25%
Bocs, nem szoktam olyan dolgokon sírni amiben igazam van,még késöbb sem;)
2017. nov. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem nagyon nézek magyar youtubereket, néha-néha belekukkantok egybe ami érdekesnek tűnik. Magával a személyével nincs baj, tud értelmesen beszélni, ami már egy hatalmas plussz pont a többihez képest :D De számomra nem gyárt értékes tartalmat, sőt, legtöbbször nézhetetlen. Végleg akkor ástam el, amikor láttam a csávójával összeveszős, megrendezett kibékülős videóját. NA ott fogtam a fejem még vagy 20 percig és megígértem magamnak, hogy többet rá se fogok keresni.
2018. máj. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
78%

"És igen is tisztelem az összes youtube társával együtt ,mert legalább elértek valamit az életben..."

Mit is értek el az életben, elmondanád? Mi a témája a videóinak? Értéket közvetítenek? Nem hiszem. Lopkodják egymás ötleteit, és semmit nem lehet tőlük tanulni.

Ezen nőtök fel, hogy olyan embereket néztek nap mint nap, akit semmit nem tettek le az asztalra, pont ez az! Nincs miért tisztelni őket, és nincs mit tanulni tőlük! Nézzétek meg a lejátszási listáit ennek a lánynak.

Ő és a hozzá hasonló youtuberek bizony semmilyen szinten nem készítenek fel az életre, max. hogy hogy sminkeld magad... Egy 20 éves megmondja a tutit! :))Ez igen! Ezzel töltitek a drága időtöket napi szinten, hogy ezt a szennyet nézitek.


Az pedig, hogy aranyos? A videók steril környezetben készülnek, megvannak vágva, úgy tálalja ő és a többiek is, hogy a legjobb fényben tüntesse fel őt/őket. Az egész átverés, csak mondom. :)

Nárcisztikus személyek a súlyos fajtából, akit kezeltetni kéne, egy pszichológus, egy szakember vélhetően nem ezen a véleményen lenne elsősorban, hogy milyen jószívű ez a lány, hanem hogy milyen eldeformált személyiséggé válik az állandó szereplés, elvárások, és sok-sok fényezés által.

Ha nem folytatná a videózást tovább, valószínűleg keményen megzuhanna, mert olyan létszükséglet a like vadászat náluk, hogy ennek hiánya súlyos elvonási tüneteket produkál. Bele se gondolnak ebbe, de hát gyerekek még.


Gyetván Csaba pl. aki tényleg minőségi videókat tesz fel, értelmes témái vannak, neki 7-szer kevesebb feliratkozója van.

Na ilyenkor mondom, a értelmiségi színvonal egyre csak süllyed évről évre lefelé. A jövő generációja, hát igen, ti vagytok, akik nézitek. Itt se lesznek Einsteinek.

2020. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is irritálo,csúnya is mellé abszolut nem jócsaj kategoria pufi,akora orra van mint egy indiánnak.

Szarul sminkel,e melett a hangja az valami fenomálisan irritálo egyik videojat néztem és majdnem kiszakadt a dobhártyám,amikor afektálva felorditott a highliterrére,pff nagyon gáz a csaj.

2020. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy a mai pedofil világban hogy meri a legjobb barátnőjének gyerekét videózni, akár félmesztelenül?
2020. júl. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Menőcsajszi72 válasza:

Jajj ne is mond! Utálom, bűnroda és a hangja is szar!

Külön voodoobabát csináltam neki!

2022. aug. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Menőcsajszi72 válasza:
Utálom, bűnronda, a hangját a budin lehúznám! Utálom de annyira hogy külön voodoobabát csináltam erről a csajról🤬🤬🤬
2022. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!