Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet olyan műkörmöt csináltat...

Lehet olyan műkörmöt csináltatni, ami kifestés nélkül természetesnek hat?

Figyelt kérdés
Szép hosszúak a körmeim,de 2 sajnos tövig letört :( a sulinkban meg nem lehet kifesteni a körmünket.Szóval lehet ilyet csináltatni,vagy nagyon látszik,hogy nem a sajátom?

2018. máj. 12. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindig csak körömágyhosszabbítót kenetek a körmösömmel. Max néha egy pár követ kérek a gyűrűsömbe. Olyan természetes a színe, hogy 4 hetente járok töltetni, mert nem látszik a lenövés.
2018. máj. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, manapság már nagyon jó anyagok vannak, érdemes jó körmöshöz menni.
2018. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de ha csak úgy csináltatnám,hogy csak arra a kettőre akkor azért meglátszana nem,hogy különbözik a többitől?
2018. máj. 12. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen látszik az sem ha csak pár ujjadra rakatsz épitett zselét, vannak leoldható zselék, amivel max. fél centit lehet hosszabbítani, többire mehet gel lakk, hogy mindegyik egyformán nézzen ki.
2018. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csináltatsz egy szép, természetes hosszút valami nude színben, nagyon szép lenne és elég diszkrét.
2018. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én is úgy akartam,hogy 2-re műköröm a többire géllakk,de ha azt mondja a körmös,hogy úgy nem jó akkor mindegyikre műköröm.
2018. máj. 13. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!