Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alacsony,155-56cm lányok,...

Alacsony,155-56cm lányok, illetve az ennél alacsonyabbak, hol vásároltok ruhákat magatoknak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem ki kell írnom magamból, mert egyre inkább dühít az, hogy ilyen magassággal szinte már egyetlen márkásabb ruhaboltban sem találok megfelelő méretet. 40 kg vagyok és 156 cm, a HM-ben az összes 34-es méretű ruhanemű nagy rám, a Reservedben szintén, a Zarában is stb. Egyedül a Bershka XS, néha S mérete jó rám, és a Tally weijl. Miért nem gondolnak az alacsony lányokra is ezek a cégek? Arról nem is beszélve, hogy van egy 170 centis barátnőm, aki alkatilag elvileg S méret. Volt már, hogy nagy nehezen jó volt egy gumis derekú szoknya mondjuk, ugyanazt a méretet vettük, neki csinosan combközépig ért, neke pedig térdig.. Iszonyúan bosszantó. Az összes nadrág szára lelóg, legutóbb a gyerekosztályon találtam magamnak megfelelő fekete nadrágot.

#alacsony lányok ruha
2018. okt. 15. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Anyukám a Pepco tini részlegén is vásárol magának
2018. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
New Yorker
2018. okt. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem nem érint, de egy barátnőm (kb 160 cm, de nagyon vékony) a gyerek/tini részlegen szokott vásárolni, mert a sima női ruhák lógnak rajta. Pl H&M-ben azon a részen nagyon jó ruhákat találni, plusz a legtöbb helyen magasság szerint is elkülönül. Amúgy még a mangoban szoktak elég kicsi ruhák lenni, ott nekem is nagyobb méret kell mint amit alapból hordok, szóval lehet ott az XS is kisebb méret.


Én 173 cm vagyok mégis a legtöbb nadrágom szára túl hosszú, de ez még a jobbik eset, mert legalább fel lehet varni. Ha túl rövid lenne azt már nehezebb korrigálni. :)

2018. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Haliho, van olyan, hogy XXS/32 meret.

Bershkaban, h&mben, pull&bear, stradi stb... mindenhol van.

En 155cm 42kg vagyok.

Zara gyerekosztalyrol vettem anno pl egy nadragot, hogy bokanadrag legyen.

De most pl ruhatarar valtottam es rendeltem a bershkabol es a pull&bearbol is nadragokat 32/XXS meretben es mindegyik tokeletes hosszban, egyaltalan nem gyurodnek.


Ertem, hogy elkeseredett vagy, de kicsit jobban korbe kene nezni :) en amibol tudok XXS/32-t veszek, ha meg csak XS-ig megy a meret akkor probalok/majd visszakuldom ha nagy.

Polokbol altalaban inkabb XS vagy S rendelek mert nagyon feszulne az XXS pl :)

2018. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja es azt hozzatennem, hogy a zara es a reserved, foleg az utobbi, altalaban nagyobb meretekkel futnak. Bar tobb zaras xxs (noi reszleges) nadragom is volt.

Es tenyleg, rengeteg helyen vannak mar ezek a kis meretek, ezzel foglalkozom, ismerem a kinalatokat :)

2018. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Az online webshopokban én is látok kis méreteket, de a boltban szinte soha, és azért szeretem előtte felpróbálni, hogy tényleg úgy áll, ahogy. Sajnos a méretekben már egyáltalán nem bízom.
2018. okt. 15. 21:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Férfiként olvastam végig ezt a kérdést és a rá adott válaszokat, őszintén sajnálom, hogy ilyen nehéz evvel a tastalkattal csinos ruhához jutni. Nem is értem,hiszen a ffiak jelentős része az ilyen nőkre bukik:). Kitartást és remélem talász jó ruhákat, a férfiak nevében mondom, mi nagyon szeretnénk!:) 37/F
2018. okt. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!