Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Kiskorú személyről, lehet akt...

Nem tom... kérdése:

Kiskorú személyről, lehet akt fotókat készíteni? (fotós vagyok és én is kiskorú.

Figyelt kérdés
Eleinte csak hobbi szinten fotóztam, egyre jobb lettem és igazából ezt komolyabban is szeretném űzni. Tájképeket, illetve embereket ábrázoló fotókat készítek főképpen, azonban el szeretnék menni egy komolyabb irányba is. Nem valami perverz vagyok, csak a képet/ képeket amiket elképzeltem azok igazából a gyermekkori fájdalmaimat, a világ szégyeneit, és a nyomorúságos életét mutatnák be. És igen, van olyan kép, amihez egy kisgyermek lenne tökéletes (olyan 7-8 éves), és igazából a testére fel lennének festve sebek és érzelmek, mind ezt egy olyan háttérben és hangulattal, ami szörnyen szomorú, és rá ébreszti az embert minden rossz tettére. Szóval nem perverz vagyok. Csak vannak elképzeléseim.
2021. aug. 17. 06:34
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Hozzá tenném, hogy én egy testre inkább művészi indítattással nézek, mint sem szexuálissal. Nem tudom miért van ez, de így van.
2021. aug. 17. 06:37
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet.
2021. aug. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
71%
Szüleivel kell megbeszélni. Megkeresed az illető szüleit, elmondod ki vagy, mi a célod, miért, esetleg úgy, hogy ott van vele a szülő is, stb. stb. aztán majd kiderül. Mondjuk nem hiszem, hogy nagyon sokan belemennének ilyesmibe, de egy próbát megér.
2021. aug. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Ilyet semmi esetben nem készíthetsz, ne haragudj művész ide művéaz oda ,ha nekem jönnél ilyennel hogy a gyerekemről ilyen képet akarsz csinálni ,valszeg elküdenélek a bánatba.
2021. aug. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4-nek. Vannak gyerek modellek. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy a szomszéd Juliska nénihez be kopogtatok és megkérdezem, hogy le fotózhatom-e a fiát/lányát, és be küldhetem -e egy pályázatra, vagy egy galériába. Vannak modell gyerekek, akiknek a szülői beleegyezés kell egy kép elkészítéséhez, és a menedzsernek is kell az úgymond "engedélye". Szóval hivatalos modelleket keresnék fel. Egyébként meg azért is merült fel bennem a gyerek téma, mert egy ártatlan kisgyereket látni olyan ábrázolásban, melyben én elképzeltem eléggé ki repít az életből.
2021. aug. 17. 07:20
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Akt fotót szülői beleegyezéssel sem készíthetsz!
2021. aug. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6-os. Igen erre már rá jöttem azóta.
2021. aug. 17. 07:35
 8/22 A kérdező kommentje:
De köszönöm! 😁
2021. aug. 17. 07:35
 9/22 A kérdező kommentje:
Tényleg, még mielőtt valaki félreértené, nem meztelen gyerekeket akarok fotózni igazából, hanem egy ártatlan (vagy legalább annak tűnő) testre, lélekre minden szörnyűséget, szenvedést fel festeni, egy fotó formájában. Egyértelműen, a kérdés feltétele óta, már rá jöttem, hogy ilyet nem lehet készíteni (mármint kiskorú gyermekek esetében).
2021. aug. 17. 07:39
 10/22 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nagyon nem kéne.
2021. aug. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!