Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiatalabb korosztályban...

A fiatalabb korosztályban nyaranta egyre kevesebb szandált látni nyáron, melegben?

Figyelt kérdés
Többször látom, hogy úgy 15-30 között a lányokon a legnagyobb melegben is zárt cipő van. Amit nem értek, mert régebben sokkal többen hordtak szandált
2023. ápr. 28. 16:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Az utóbbi 1-2 évben ezen gondolkodtam el én is. Én 20 éves vagyok, a fiatal korosztályba tartozom, amíg gimibe jártam, akkor is csak rajtam kívül 2-3 lányon volt talán szandál már a nyári, melegebb időben (voltunk 13-an lányok), az utcán is ezt látom. Nekem elképzelhetetlen lenne, hogy sokszor a közel 40 fokos kánikulákban zárt cipőt vegyek fel zoknival, nyáron csak akkor van rajtam zárt cipő, ha kirándulunk vagy mondjuk biciklizem, esetleg ha hidegebb az idő.
2023. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hallod dettó ezt érzem látom, én 35 vagyok amikor én suliztam kb mindenki szandiban volt az évvégén, emlékszem ősszel is sokszor
2023. ápr. 28. 16:41
 3/27 anonim ***** válasza:
41%
Mert meguntuk a sok lábfétisest.
2023. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Sunshinedoll ***** válasza:
68%
35 évesen te mit figyelgeted a 15 évesek lábát? Blöe
2023. ápr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Miért te is becsicskultan bámulsz magad elé, egy önnálló gondolatod nincs :D
2023. ápr. 28. 17:05
 6/27 Sunshinedoll ***** válasza:
51%
Rendben van :D
2023. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Én sem értem, főleg a férfiak nem hordanak szandált, nők még csak - csak. Pedig aztán van mindenféle már minden öltözethez.
2023. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%
Én pl azért nem hordok, mert még a méreg drága is mindig elszakadt rajtam, ráadásul menni is alig bírok benne, arról nem szólva, hogy a lábfejem is baromi keskeny, és ami meg passzolna, azok meg nem tetszenek. Ja meg mindig félek, hogy kibicsaklik benne a bokám.
2023. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%

Kényelmetlen. A mai generáció már hozzá szokott a tornacipők kényelméhez. A szandálba bele izzad a talp, csúszkál, a pántok vághatnak, nem tartja annyira fixen a lábat, nem igazán van rugózása, nem véd a kosztól, ciki ha le kell venni valahol és tiszta retek a láb, vagy ha látszik benne az izzadt talp nyoma.

Ellenben egy vékony anyagú tornacipő teljesen kényelmes nyáron is. Én hordok ezt is, azt is, de szandált csak a csinosság miatt. A tornacipő praktikusabb.

2023. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
42%

9-es jól leírta.

Annyit még hozzátennék, hogy aki attól akar hőgutát kapni, hogy cipő van rajta, az vizsgáltassa ki magát.

2023. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!