Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiatalabb korosztályban...

A fiatalabb korosztályban nyaranta egyre kevesebb szandált látni nyáron, melegben?

Figyelt kérdés
Többször látom, hogy úgy 15-30 között a lányokon a legnagyobb melegben is zárt cipő van. Amit nem értek, mert régebben sokkal többen hordtak szandált
2023. ápr. 28. 16:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
15%

"Amúgy mennyivel gusztustalanabb egy csupasz lábfej nyáron, mint pl. egy pántos ruha, haspóló olyanokon,akiknek csúnya a bőrük"


Csúnya a bőröm. Ekcémám van ami kijön a nyári melegtől és igen, beteríti a hasam, combom. De minden jogom megvan a haspólóhoz és leszarom hogy szerinted undorító.

2023. ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 hosszúhajú ***** válasza:
48%
Szerintem baj van ha mindenki ennyire undorítónak tartja a bőrt a lábat pszichésen romboló hogy rejtegetni kell, és fura is hogy ugyanakkor valóban annyi más testrészt kitesznek. A láb téli öltözékben a test kánikulához öltözve
2023. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
#16 Rám meg mind túl széles. 😔
2023. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
32%
Nekem körömgombam van.Jó sárgák és vastagok a körmeim.De nem érdekel.Akinek nem tetszik az nem néz rá.
2023. ápr. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem azért, mert lusták kifesteni a lábkörmüket és a tornacipőben meg nem látszik.. Amúgy meg ha nem 3mm-es talpvastagságút hord az ember, akkor szandálban se lesz messziről látható barna retek a lábán.. Attól a korosztálytól meg ne várjunk praktikus öltözködést, amelyik a telet bokavillantós nadrágban és derékig érő kabátban tolja végig :D
2023. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
5%

25.

Hát ne is fessék. Valahogy olyan irtó hülyén néz ki, amikor az alapvetően koszban, porban, a földtől 2 centire lévő körmük kikenve-kifenve. Ha meg ilyen 80 kiló feletti nő festi ki, az kimondottan undorító, vastag csülkökön azok a kicsi élénkpiros körmök, fúj.

2023. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
50%
25# én sem azért nem festem, mert lusta vagyok. Azért nem festem, mert nem tetszik, szerintem röhejes.
2023. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!