Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szólja le mindenki a...

Miért szólja le mindenki a cigány nők öltözékét?

Figyelt kérdés

Szögezzük le hogy nem mind néz ki jól de az oláh cigány nőkről beszéljünk akik gazdag cigányok.


Sose hordanak nadrágot és mindig olyan jól néznek ki. Sorra kapják a férjüktől a cartier és a márkás parfümöket.


Szerintem sokkal jobban öltöznek mint a magyarok mert a magyarok mindig nadrágban vannak vagy ha nem nadrágban akkor nem merik viselni a színeket.


És szerintem ez nagyon jó hogy mindig elegánsak


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2023. szept. 21. 09:09
1 2 3 4 5 6
 11/53 NTBS ***** válasza:
35%
Mert sokszor kihívó!
2023. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
#11 És az gond? Aha!
2023. szept. 21. 11:48
 13/53 anonim ***** válasza:
84%
Milyen nőies férfi öltözékekre gondolsz?
2023. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:

#13 [link]

[link]

[link]


Na ezek!!


És mennyivel szebb egy ilyen nő

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. szept. 21. 12:02
 15/53 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem rosszul fogalmaztál 😉

'Sőt lassan már a férfiak nőiesebben öltözködnek mint a nők'

Inkább arra célzol, hogy a nők inkább férfiasan öltöznek, nem?

2023. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
#15 igen pontosan
2023. szept. 21. 12:42
 17/53 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem akiket te férfiasnak vélsz,ők nem gondolják annak...

Szokott lenni itt egy pasi,aki folyton ezzel foglalkozik, hogy a nők férfiasan öltöznek,férfias ruhákba járnak,de mindig elmondják, hogy azokban is nőiesek 😄

2023. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
91%

#14

Az hogy szebb-e az ízlés dolga (amúgy szerintem is csinosabb egy egyberuha), de a nők legnagyobb része manapság utazik, dolgozik, bevásárol, ügyet intéz, futkos fel-alá, egész egyszerűen sokkal praktikusabb egy nadrág. Hétköznapokon én is azt hordok többnyire, hiába tetszenek kinézetre a szoknyák.

2023. szept. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%

14: Amiket belinkeltél, azok alkalmi ruhák. Senki sem koktélruhában vagy kisestélyiben megy dolgozni, bevásárolni.

Én irodában dolgozom, legtöbbször ruhában vagy szoknyában vagyok, mégsem nézek ki úgy, mint egy karácsonyfa.

Egyébként meg próbáljatok meg sokat gyalogolni egy magas tűsarkúban. Vagy autót vezetni. Vagy tömegközlekedni, ahol összetaposnak.

2023. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
90%
Ezek nem cigányos ruhák,és egy szep sincs köztük.Én szeretem a színeket,a nagy fülbevalókat,sok féle harisnyám van.Van mintás felsőm is.Rám mindig azt mondjak kivagyok öltözve.Amugy nem csak a gazdag cigánylanyok tudnak öltözködni.Szegregátumban élők közt is van olyan,aki kevés pénzből is megoldja.Nagyon is adnak magukra.
2023. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!