Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szólja le mindenki a...

Miért szólja le mindenki a cigány nők öltözékét?

Figyelt kérdés

Szögezzük le hogy nem mind néz ki jól de az oláh cigány nőkről beszéljünk akik gazdag cigányok.


Sose hordanak nadrágot és mindig olyan jól néznek ki. Sorra kapják a férjüktől a cartier és a márkás parfümöket.


Szerintem sokkal jobban öltöznek mint a magyarok mert a magyarok mindig nadrágban vannak vagy ha nem nadrágban akkor nem merik viselni a színeket.


És szerintem ez nagyon jó hogy mindig elegánsak


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2023. szept. 21. 09:09
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
58%
Ízlések és pofonok. Szerintem meg tömény giccs és szar a zene. De mondjuk a magyar esküvők többségéről is ezt gondolom. Az a karikalábú fideszes kisgrofó meg még nyomorultabbá teszi.
2023. szept. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim válasza:
80%

Kedves kérdező és a többiek egy szóval meg szeretném oldani a nézeteléréseteket :

IZLÉS

ez az a dolog ami mindenkinek más

puszi <3

2023. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
82%

Hogyhogy mindenki? Én nem szóltam le őket.

Viccet félretéve:

Sokan szeretnek feltűnően öltözködni, nincs ezzel baj. Kicsit bátrabban bánnak a nőiességükkel, ami tud jó is lenni.

2023. szept. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!