Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért szólja le mindenki a...

Miért szólja le mindenki a cigány nők öltözékét?

Figyelt kérdés

Szögezzük le hogy nem mind néz ki jól de az oláh cigány nőkről beszéljünk akik gazdag cigányok.


Sose hordanak nadrágot és mindig olyan jól néznek ki. Sorra kapják a férjüktől a cartier és a márkás parfümöket.


Szerintem sokkal jobban öltöznek mint a magyarok mert a magyarok mindig nadrágban vannak vagy ha nem nadrágban akkor nem merik viselni a színeket.


És szerintem ez nagyon jó hogy mindig elegánsak


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2023. szept. 21. 09:09
1 2 3 4 5 6
 31/53 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
Azok az igazi tradicionális cigány nők ennél sokkal visszafogottabban öltözködnek. Cigány nő nem mutogatja magát.
2023. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
#31 nem tudom hogy ezeken a ruhákon mi a mutogatás!! Amúgy meg így öltözködnek! A cigányokra pont nem illik a visszafogottság!
2023. szept. 22. 11:26
 33/53 Sunshinedoll ***** válasza:
93%

Dehogynem, láttál te már igazi cigány asszonyt?

Ruhában megy a tóba, vízbe.

Hosszú ruhában jár, kendő a fején.

2023. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
90%

[link]

Így öltöztek. Az oláh cigányok hagyománykövetőek.

2023. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
#34 és szerinted a fiatalok is így öltöznek? Nem!! Na várjál csak keresek képeket!!
2023. szept. 22. 11:54
 36/53 A kérdező kommentje:
#34 ez ilyen hagyományos ruha. De a fiatalabbak nem ilyenbe járnak lehet rosszul fogalmaztam. Csak ezekre, az ilyen jellegű ruhákat mindig leszoljak mert azt mondják hogy '' kikerázott cigány lányos,, így értve. És az oláh cigány nők mindig szoknyában járnak, a romungrok inkabb nadrágban.
2023. szept. 22. 12:00
 37/53 A kérdező kommentje:
2023. szept. 22. 12:29
 38/53 anonim ***** válasza:
91%

#35

Én pl szoktam látni budapesten fiatalokat, akik így öltöznek.


Amúgy továbbra is érdekel, hogy kinek hiszed magad, hogy eldöntsd ki hogy öltözzön.

2023. szept. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
90%

#37 Mint te is láthatod, ezek a videók ünnepi helyzetekben készültek. Esküvőn, keresztelőn. És igen, ennek megfelelően alkalmi ruhában vannak öltözve a nők. Ha voltál már életedben hasonló eseményeken, akkor láhattad hogy olyankor a magyar nők sem farmernadrágban meg tornacipőben vannak. Hanem hasonlóan csinosan felöltözve. A nokedlit meg ezek a nők sem tűsarkúban gyúrják, és a gyereket ezek a nők sem tapadós koktélruhában viszik le a játszóra.

Úgyhogy megint ugyanoda lyukadunk ki. Ezek alkalmi viseletek. Egy átlag dolgozó nő életformájához nem passzolnak, mert alkalatlanok arra hogy kényelmesen lehessen bennük létezni. Ha nem hiszed, járj dolgozni tűsarkúban.

2023. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:
#39 na akkor mindjárt linkelek egy hétköznapit
2023. szept. 23. 10:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!