Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk ff ak miert nem horhatnak...

Fiuk ff ak miert nem horhatnak összel harisnyát?? Külföldön mar elfogadott! Pedig szerintem praktikus es divatos tud lenni fiukon is !!

Figyelt kérdés
Lesz valaha divat??

2023. okt. 12. 07:53
 21/97 anonim ***** válasza:
62%

#14 igen,elég sok agyalágyúlt van, akiknek a harisnya valamiért olyan női és nem férfias. Mert volt pár retardált hülyegyerek akik kimondták, hogy bzis, nem ffias és máris sokan így gondolták.

De ugyanezek a tirpákok csomó mindenre rámondják, hogy bzis, szóval akik ilyen agybetegeket követ,azzal kár foglalkozni.

2023. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 anonim ***** válasza:
25%
#16 most is az, lépj ki a sötét világodból, a konzervatív, homofób Magyarországból,menj át Ausztriába , nyugat- Európába,lásd milyen lazák,változatosak,önmaguk az emberek.
2023. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 anonim ***** válasza:
84%
Egy érdekes tény, amit föleg a homofób válaszoló nem tud, hogy a harisnyát eredetileg is férfiaknak találták ki, szóval legalább annyira férfi ruhadarab, mint a nadrág!
2023. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:
13%
Most ha eltekintünk attól, hogy kevés lelombozóbb látvány van annál, mikor egy pasi harisnyája fölött lobog a rövid nadrág, a józan észt segítségül hívva először talán döntsétek el, hogy melegetek van-e, vagy fáztok. Mert ez a 2 ruhadarab nem összeegyeztethető ilyen szempontból. A női nagykabát+miniszoknya vagy hosszúgatya csizmával+1 szál trikó című agymenésekkel van egy polcon.
2023. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
80%

#24 akik nylonharisnyákat hordanak, ahogy én is,azok azért veszik fel, mert olyan jól néz ki, nem azért, mert fáznánk.

És vannak akiknek bejön és jobban érzik úgy harisnyát hordva a ruházatot,cipőt.

De egy vastagabb microfibra,pamut harisnya hidegben jobban véd a hidegtől,mint egy átlagos nadrág.

2023. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 anonim ***** válasza:
38%

25.

Ne súlyosbítsd a helyzeted.

2023. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 anonim ***** válasza:
84%
Én hordok... De rövidnadrághoz csak ritkán.
2023. okt. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim ***** válasza:
88%
Mivel ez Magyarország. Itt mindenért be szólnak a férfi nemnek, egyszerűen nagyon sok mindent nem fogadnak el a fiúknak. Mert mindjárt megy az a bizonyos bu..i jelző, hol ott a kettőnek semmi köze, de még is így gondolják. Az hogy valaki szeret valamit az nem biztos hogy, fordítva is így van. De azért nem kellene a másikat bántani. De ezt itt nem fogadják el!!!
2023. okt. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
77%

Most nem értem a problémát! Miért ne hordhatna egy férfi harisnyanadrágot, ha bejön neki?

Én ovis korom óta hordok bordázott pamutharisnyanadrágot,pedig már lassan közelítek az 50.életévemhez! Na és,ez jön be,és előszeretettel hordom túrázáshoz,bringázáshoz,és rövidnadrággal! Teszek magasból mások véleményére, nem érdekel!

Kérdező, te meg viseld nyugodtan a harisnyát, ha bejön neked!

2023. okt. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megoszto tanacsokat..szerintem.hordani fogom .neke. tetszik

.nem foglalkozok masok vélemenyével

2023. okt. 13. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!