Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk ff ak miert nem horhatnak...

Fiuk ff ak miert nem horhatnak összel harisnyát?? Külföldön mar elfogadott! Pedig szerintem praktikus es divatos tud lenni fiukon is !!

Figyelt kérdés
Lesz valaha divat??

2023. okt. 12. 07:53
 41/97 anonim ***** válasza:
100%
Fekete és testszínűt, télen nadrág alá, jobb időben meg rövidnadrág+pólóhoz.
2023. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 anonim ***** válasza:
100%
És milyen gyakran hordassz harisnyát nyilvánosan, volt ismerősöd akit érdekelt miért húztad fel?
2023. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:
100%
Változó, ahogy az idő kívánja/engedi:) de amikor csak lehet
2023. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a feleségem vett ilyen pamut férfi harisnyát már egy jó pár éve, de azóta hordom is. Nincs vele gondom, sőt inkább csak előnyét látom benne, mert sokkal magasabb a derék résznél így a vesémet is jobban védi, meg alapban lábfejesek, így elég egy zokni is rá. Különösen nem foglalkozok azzal hogy mit gondol rólam más azért mert ezt veszem fel:)
2023. okt. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a nylonharisnya amit szerettem hordani, nem a fázás miatt, igaz télen vagy hűvösebb időben szeretek 40-60den felvenni, nyáron és jó időben 15-20den, amióta kipróbáltam,kb 12 éves koromban, azóta szeretem hordani, rövidnadrághoz is. Szeretem az anyagát, a fényét, ahogy tapad a lábaimra,és ez abszolút jobban szeretem, mint zoknit hordani. Cipőm is sokkal kényelmesebb nylonharisnyával, régóta rájöttem.
2023. okt. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim ***** válasza:
100%
Ovis korom óta folyamatosan hordok télen harisnyanadrágot. Nekem ez jön be ezt szeretem. Itthon is sokat vagyok benne. És már alig várom hogy megint fel tudjam venni. Jó meleg, kényelmes szeretem. Aludni is ebben szoktam.
2023. okt. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
12%
Az utolsó 4-5 válasz szerintem ugyanattól jött, próbálja sokaságnak feltüntetni magát. :)
2023. okt. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 anonim ***** válasza:
86%

#47 nem így van sajnos, fura ha neked is olyan nagy vmi a harisnya, hogy ezen szörnyűlködsz, szexuálitassal párosítod, homofób ömlenhést csinálsz belőle, de nem is értem miért nem kopsz le erről a kérdésről,ha nem értessz vele egyet??

Még ha olvasod ezt a gyakori oldalt, számtalan meleg témájú kerdések vannak, ahol világosan léírjták, hogy nem hordanak harisnyát,sem női ruhákat. De arra is hülye vagy, hogy tájékozódj és a magadfajta harisnyát hordó pasikat savazók.

2023. okt. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:
100%
47. 46 vagyok biztos lehetel benne hogy nincsen igazad. Mivel a 45 ös a nejlon párti én meg nem úgy hogy meg nyugodhatol hogy többen vagyunk akik szeretik a harisnyát...
2023. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
0%

49.

Jó akkor folytassátok tovább egymás vállon veregetését. A férfi nem szégyenei.

2023. okt. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!