Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk ff ak miert nem horhatnak...

Fiuk ff ak miert nem horhatnak összel harisnyát?? Külföldön mar elfogadott! Pedig szerintem praktikus es divatos tud lenni fiukon is !!

Figyelt kérdés
Lesz valaha divat??

2023. okt. 12. 07:53
 51/97 anonim ***** válasza:
50%
#50 Begyepesedett iszlamista vagy 😄
2023. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
100%

Az igazi ffiak mindegy, hogy mit vesznek fel, akkor is férfiak lesznek.

Ellenben veled,aki semmi mást nem mer felvenni egész életében csak 2/3 fajta basic outfitben feszeleg 😄

2023. okt. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
54%
Én Nyugat Európában élek, de még egyetlen hímnemû egyeden nem láttam harisnyát. Se heterón se melegen. Aztán nadrág alatt lehet h hordanak, az viszont nem téma, úgysem látja senki.
2023. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
15%

53.

Persze, hogy nem láttál, mert csak benyögte, hogy bezzeg nyugaton hordják így, de természetesen nem hordják, mert komolytalan, sőt röhejes lenne.

2023. okt. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
100%

#53 rajtam sem szokták észrevenni,csak ha éppen úgy éri a fény,de többnyire nem feltűnő testszínű harisnya.

Amúgy a zoknit is mondják rövid harisnyának is, pl a combfixet zokninak is mondják, combzokninak,szöval ha vkinek nem világos, hogy zokni-harisnya ugyan az,az buta felfogású és kákan is a csomót keresi.

Az emberek ízlesét, szokását,stílusát tiszteletben kellene tartani, nem kell, hogy tetszen minden,de akibe szorult némi illem, tolerancia, kultúra,azok nem savazzák,alázzák a másikat öltözéke,zokniját, harisnyája miatt pláne!

2023. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
70%

55.

Ha körülnézel kicsit feljebb, akkor láthatod, hogy azokat ugyanúgy savazzák, akik csak annyit mondanak, hogy a harisnya férfin szánalmas.

2023. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
Nem olvastam olyan hozzászólást.
2023. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
54%

57.

Akkor olvass: 48,51,52.

2023. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 anonim ***** válasza:

Egyedül az 51.hozzászólás ami kifogásolható,de a többi a homofób véleményedre írt komment.

Ha homofób és férfiatlan jelzőket aggatsz rám, harisnyát hordókra, akkor csak nem fogunk jól megdícsérni.

2023. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 anonim ***** válasza:
53-as vagyok. Nem vagyok homofób se semmi hasonló, de tényleg nem láttam még ilyesmit és nem tudom elképzelni h jól nézne ki. Jártam egyébként Skóciában, és egyetlen egy férfin láttam szoknyát (nem harisnyával, hanem hosszú zoknival), aki a Nessi tó partján játszott a skót dudáján. Tehát Skóciában sem általános az ilyesmi.
2023. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!