Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk ff ak miert nem horhatnak...

Fiuk ff ak miert nem horhatnak összel harisnyát?? Külföldön mar elfogadott! Pedig szerintem praktikus es divatos tud lenni fiukon is !!

Figyelt kérdés
Lesz valaha divat??

2023. okt. 12. 07:53
 61/97 anonim ***** válasza:
100%

Én is hordok, bár inkább csak télen. De ha valaki már ősszel is hordaná, miért ne tehetné.

(F40)

2023. okt. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
100%

#60 nem kell elmenni akkor odáig, elég ha megnézed a sportolókat, fociedzőket itt.

Vagy ha elkerülte a figyelmed a linkelt videót, amiben az egyik nő bájosan konstatálta, hogy olyan harisnyában van a riporter,mint ő. Szóval mindjárt cáfolta a 54-56 válaszolok nyögdécselését, hogy szánalmas lenne.

Még itt is és más hasonló kérdéseknél többen, pláne csajok írták, hogy teljesen normális ha pasi is felveszi.

2023. okt. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
18%
Pfuj
2023. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi voltam milyen hírek vannak férfi harisnya terén a világban, hát nem kellett sokat keresni: [link]
2023. okt. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy másik népszerű oldal ami a férfi harisnya viselése mellett szól.

Persze aki intoleráns, besavanyodott felfogasú,annak a trend, divat változasait sem tudják elfogadni. Mert csak a saját maguk konzervatív unalmas gönceiket tartják menőnek 😄 [link]

2023. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
11%

65.

Vazze ezt az undormányt betenni ide, így vacsora előtt. Hát hogy néz már ki? :)

Továbbá attól, hogy te belinkelsz ide egy ún. divatoldalt, attól még a kutya nem jár ebben az utcán. Ny-Eurban sem. Én is tudok neked találni olyan oldalt, ahol lufiban járnak, meg élőhalban, meg tököm tudja miben, attól még senki nem mászkál abban kint.

2023. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam itt a sok pozitív-negatív kommenteket,és nő létemre azt mondom,hogyha egy férfi harisnyanadrágot hord,hát senkinek semmi köze hozzá!Egyébként is most már reggelente elég hűvös van,így nekem is elkel a nadrág alá egy harisnya.

Mellesleg én itt Pesten elég gyakran látok egy fiatalembert,aki fehér regifajta kötött harisnyanadrágot visel rövidnadrággal.Igen,azt a retro pamut harisnyanadrágot,amit mi oviban hordtunk! Én vettem a fáradságot, és megkérdeztem tőle,miért hordja,és hol vette.Ara számítottam, hogy elküld a francba,de pont nem ez történt! Kedvesen elmondta,hogy Németországból rendelte,mert ilyet már lassan 30 éve nem lehet nálunk kapni.És kerek-perec bevallotta,hogy azért hordja,mert neki ez a fajta harisnyanadrág tetszik,ez jön be,nem tehet róla,és magasból tesz mások véleményére. De elmondása szerint még senki nem tett rá mmegjegyzést,es az is kiderült róla,hogy nős ember.Raadásul nemcsak fehéret hord,hanem sok színben is van neki ilyen harisnyája.

Én erre azt mondtam neki, hogy ha így van,viseld egészséggel!

2023. okt. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim ***** válasza:
100%
Én pontosan tegnap voltam egy kisebb városba ügyet intézni és mivel volt egy bő fél óra várakozásom így át mentem egy elég nagynak számító ruházati üzletbe, ahol kérdeztem az eladót hogy van e már téli vastagabb alsó ruházat, természetesen nekem kellett, és bizony rengeteg választék volt, volt ott férfi jégeralsó, férfi vastagabb bundásabb leggings, illetve férfi harisnyanadrág is meg is lepődtem rajta, de mondta az eladó hogy szinte mindegyiket viszik, ki mit szeret. Hát mondanom sem kellett vettem is magamnak 3db harisnyát. De szinte olyan mint ha rajtam sem lenne annyira jól illeszkedik a lábamon. Most reggel már fel is vettem, tökéletes méretben is.
2023. okt. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:
100%

66-es válaszoló!

A múlt héten vasárnap reggel a Göcsej IC vonattal Zalaegerszegről utaztam fel Pestre bringával,és Zalaszentivánon felszállt a kerékpártárolós kocsiba egy 30-35 év körüli fiatalember,a biciklijével,és pontosan olyan fehér kötött harisnyanadrágot viselt rövidnadrággal,ahogyan te leírtad.Retró bordázottat! Meg sötétkék kapucnis pulóvert.Segítettem neki felhúzni,meg felakasztani a kerékpárját.Voltunk utána még többen is abban a kocsiban,a megállóknak köszönhetően, de érdekes módon nem tett rá senki semmiféle megjegyzést!

Sőt még elismerést is éreztem iránta,be meri vállalni,hogy nyilvánosság előtt harisnyanadrágot visel!

A Déliben aztán leszállt,ment a saját útján,volt aki menet közben igencsak megbámulta,hogy mi van a lábán, de ő mit se törődött vele!

De igaza van,ha ezt szereti viselni?

2023. okt. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok,a válaszom a 67.válaszolónak szól.

Bocsánat!

2023. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!