Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok titeket nem zavarna ha...

Csajok titeket nem zavarna ha a pasitok ilyesmi alsónemüt hordana mondjuk 20 évesen?

Figyelt kérdés

ez csak nekem nem izgató?


[link]


2011. máj. 8. 14:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
Nekem fiún vagy az ilyen tetszik, vagy a sima boxer, ami nem feszülős :D
2011. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:

:D

jópofa kérdés

engem lehet furán érintene

de az ő dolga

2011. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:

Fujj. :|


Nekem a boxer tetszik.

2011. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
62%
Ez egy normális gatya, nekem csak ilyen van. Mert a boxer nem alkalmas olyan igazi férfias, izmos combra mint az enyém, mert a golyóim beszorulnak a szárába, és úgy nem lehet mozogni, járni se, vagy leülni. A boxer csak cingároknak való.
2011. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 A kérdező kommentje:

hát nekem abszolút kiábrándító...:S

tegnap mondta hogy ő ilyet hord, és láttam is h kilátszódik hátul a farmernél és ilyesmi mintájú:S

még nem szexeltünk, de ő biztos elvárná tőlem hogy legyek szexi pl. fehérneműbe... én ezek szerint ezt nem várhatom majd el:S

2011. máj. 8. 14:15
 16/62 anonim ***** válasza:
90%

Hát, apukámnak is pont ugyanilyen van :D


Egyébként engem marhára nem érdekelne, a boxer engem rövidnadrágra emlékeztet, nem alsóra. 22/N

2011. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, de csak azért, mert az apukám is ilyet hord mióta világ a világ, és folyton rá asszociálnék. :) Az én párom mondjuk boxeres alkat, úgyhogy én azt nézegetem már hat éve. :)
2011. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:
nekem speciel már az apám se hord ilyet, már ő is feszülős boxert hord...
2011. máj. 8. 14:18
 19/62 anonim ***** válasza:
A feszülős boxer borzalmas. Rettentően kényelmetlen viselet, nem tudom mennyire kell hozzá mazochistának lenni, hogy egy férfi ilyet hordjon, de egy erős férfi valóban inkább ilyesmit visel.
2011. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, kérdező, ha te ilyen feszülős boxer-mániás vagy, akkor vegyél a párodnak és kérd meg, hogy a kedvedért néha hordja... De hogy ha nem érzi annyira okén magát benne, akkor ne erőltesd, vágülis nem a gatyája miatt kell vele lenni, ugye? De ez a nyavajgás, amit lenyomsz, szánalmas, meg hogy apádhoz hasonlítod. Mindenki olyan alsót hord, amilyet szeret, amiben jól érzi magát, komfortosan. A csajok is hordanak nyolcszázfélét, és abból hétszáz nem tetszik a pasiknak... Ez van. Lehet kedvesen ajánlgatni, de hogy itt gusztustalanozd, meg minden, hát ez a legalja... Én pofán vágnálak, ha megtudnám, hogy a gatyáimat gyalázod a neten. Te mit szólnál, ha abarátod a bugyidról fórumozna? "A csajom ilyet hord, háááát szánalom, akkora seg.ge van benne, mint a Budai Vár". Térjél észhez.
2011. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!