Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok titeket nem zavarna ha...

Csajok titeket nem zavarna ha a pasitok ilyesmi alsónemüt hordana mondjuk 20 évesen?

Figyelt kérdés

ez csak nekem nem izgató?


[link]


2011. máj. 8. 14:06
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, ezek a problémák... Most gondold el, nekem van egy macskám, meg egy kutyám. Mindkettőt imádom, de közös képük nincs, mert nem maradnak meg egymás mellett. Tegnapelőtt cseréltem le a kutyámat a macskámra háttérképként, de a kutya egy szót se szólt rá... Látod, még a blökim is tudja, hogy az ilyeneknek kb akkora a jelentőségük, minthogy kiharapdálod a bolhát a bundádból, vagy kivakarod... Semmi...
2011. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
100%

Megunta a képed. Nem csoda, ha ilyen kis dugasz vagy, aki egyfolytában a gatyáján, meg a mobilháttérképén van kiakadva, és minderről még egy internetes fórumot is nyit... Nekem se te lennél a mobilháttérképem hasonló esetben... :)

Semmi tartásod nincs, legalább egy kminimális tiszteletet adj már annak a pasinak, és hadd legen olyan gatyája meg mobilháttere, amilyet akar... Drámakirálynő :)

2011. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy elejtette a telót és kiesett az aku..bekapcsolta és már nem azt a háttért raktaki..
2011. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
48%
A nők többsége beleértve engem is undorítónak tarja ezt a fajta férfi alsóneműt. Egy pasim vagy férfi ismerősöm sem hord ilyet. A legszexibb a nem feszülős boxer.
2011. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
Esetleg a divatmagazint néző nők többsége :)
2011. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:

14:49-es: EZT MEG HONNAN VESZED????

"A nők többsége beleértve engem is undorítónak tarja ezt a fajta férfi alsóneműt. Egy pasim vagy férfi ismerősöm sem hord ilyet. A legszexibb a nem feszülős boxer."


Ugyan olvasd már el az eddigi válaszokat, szerintem legalább a válaszolók felének nincs ezzel semmi baja, és csak egész kevésnek tetszik a feszülös boxer.

2011. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:

14:45


ott a pont

2011. máj. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
Ez a fajta pont nekem sem tetszik, de azért nem akadnék ki tőle.
2011. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:

14:49


hány pasid van?


Én pl. a férfiismerősöimről nem tudom, hogy milyen alsógatyát hordanak ... te honnan tudod?

2011. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
Megmondom mi a ciki alsónemű: Húsz évvel ezelőtt az akkori barátom a katonáságnál kapott, retteneset, vastag, sötétbarna förmedvényt fordta, na attól aztán elszállt a vágy...
2011. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!