Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok titeket nem zavarna ha...

Csajok titeket nem zavarna ha a pasitok ilyesmi alsónemüt hordana mondjuk 20 évesen?

Figyelt kérdés

ez csak nekem nem izgató?


[link]


2011. máj. 8. 14:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
0%
Onnan ,hogy többször volt már ,hogy ott aludtunk vkinél, és csak boxerben hajlandóak aludni, farmerben nem (érthető).
2011. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
100%
:DDDDD És ha valaki boxerben alszik, akkor biztosan azt visel nappal is. Egyébként felnőtt emberek körében már nem divat az ottalvósdi, főleg nem úgy, hogy egymás hegyén hátán, maximum ritkán. Szóval szerintem te nem vagy felnőtt nő, ergo megint felmerül a kérdés, miért beszélsz a felnőtt nők nevében.
2011. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
Hát én is aludtam már néhány helyen, de SOHA nem láttam a házigazdát vagy másokat gatyában ...
2011. máj. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
0%
Az én ismerősi körömben megmaradt ez a szokás. Még egyikőnk sem alapított családot , úgyhogy ez teljesen rendben is van. Felnőtt nő vagyok, de ettől függetlenül szerintem egy kiskorú is nyilváníthat véleményt az alsóneműkről :D A saját korosztályát nyilván érdekel a véleménye.
2011. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
0%
*érdekli
2011. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
0%
Meg nem csak láttam őket abban, de beszéltek már erről előttem, és egyöntetűen kijelentették ,hogy ők csak a nem feszülős boxert szeretik.
2011. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként van egy olyan sanda gyanúm ,hogy akik védik ezt a divatjamúlt fehérneműt , azoknak fanszőrzetük is van. :D
2011. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
100%

Akkor dobd ki a pasidat, mondd meg neki, hogy képtelen vagy együttélni az alsóneműjével és a gyári háttérképével.


:-/

2011. máj. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem az alsóneműnek nem sok köze van a fanszőrzethez. Ebben a témában pedig végképp nem szokás kitárgyalni a szőrszedést, tekintve, hogy ez intim téma.
2011. máj. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
26%

Apám hordott ilyet, de már ő sem.

Annak a kedves izmoscombú válaszolónak üzenem, hogy rád is van megfelelő feszülős boxer. Az én izmoscombú barátom is talált, ez jó gagyi érv volt (:

Nekem nem tetszik, de ha a barátom ilyet hordana és ezt szeretné akkor megbékélnék vele, nem erőszakolnék rá olyat amit nem akar.

2011. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!