Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok titeket nem zavarna ha...

Csajok titeket nem zavarna ha a pasitok ilyesmi alsónemüt hordana mondjuk 20 évesen?

Figyelt kérdés

ez csak nekem nem izgató?


[link]


2011. máj. 8. 14:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:

15 16: te az összes ismerősödet láttad már gatyában?:D és ha megtudnád hogy abban alszanak délután meg ilyet hordanak akkor lenéznéd őket? Nem a gyatya teszi az embert ;D

Kedves kérdező, remélem komolyabb párkapcsolati problémád nem lesz :D addig örülj amíg ilyen dolgok merülnek fel :)

2011. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
100%

"Annak a kedves izmoscombú válaszolónak üzenem, hogy rád is van megfelelő feszülős boxer. Az én izmoscombú barátom is talált, ez jó gagyi érv volt (: "


Én vagyok az izmoscombú. Gagyi érv? Nem akarlak én meggyőzni semmiről, a véleményemet írtam. De egy farmer szára és a comb közé is be tudnak szorulni a golyók, ha nem tartja őket rendesen az alsógatya, márpedig egy boxer nem tartja. Továbbá a boxer szára felgyűrődik, az is kényelmetlen.

Aki fikázza a hagyományos alsógatyámat, az legfeljebb nem tudja meg mi van benne, én ezzel nem vesztek semmit. :)

2011. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:

"Aki fikázza a hagyományos alsógatyámat, az legfeljebb nem tudja meg mi van benne, én ezzel nem vesztek semmit. :)"


Igazán nem vagyok egy rózsaszínimádó plázap*csa, de ez annyira cuki volt :D

2011. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
54%

"Annak a kedves izmoscombú válaszolónak üzenem, hogy rád is van megfelelő feszülős boxer. Az én izmoscombú barátom is talált, ez jó gagyi érv volt (: "


Én vagyok az izmoscombú. Gagyi érv? Nem akarlak én meggyőzni semmiről, a véleményemet írtam. De egy farmer szára és a comb közé is be tudnak szorulni a golyók, ha nem tartja őket rendesen az alsógatya, márpedig egy boxer nem tartja. Továbbá a boxer szára felgyűrődik, az is kényelmetlen.

Aki fikázza a hagyományos alsógatyámat, az legfeljebb nem tudja meg mi van benne, én ezzel nem vesztek semmit. :)


Nem fikázom én (: És ez szerintem is aranyos volt (:

2011. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

16:08 hát ez nagyon tetszett és tökéletesen igazad van :D


A kérdező meg tiszta nevetséges a hisztijével.

2011. máj. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
Nekem csak azért nem tetszene, mert az 52 éves apám is ilyenekben járkál itthon, és ő jutna rólad eszembe :D
2011. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
46%
Alekosz!!!! :D
2011. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Öszintén szólva engem NEM az alsógatya indit be, hanem a barátom teste - a gatya mindegy.
2011. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:

Inkább ez, mint a feszülős boxer....

A háttérképet pedig lehet megunta, vagy véletlenül elállítgatott vmit, és nem rakta vissza.

2011. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 ezvan:D ***** válasza:
sztem ez ultra ciki az 50 éves apumnak nincs ilyen gáz darabja...rá se birnék nézni..fujjj...sztem mutasd meg neki ezeket a kommenteket és már is nem hordja...
2011. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!