Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék "páwa" lenni....

Szeretnék "páwa" lenni. Milyen ruhákat tudtok ajánlani amik jól néznek ki és divatosak?

Figyelt kérdés

csak mert mindig is ilyen stílust akartam, csak nem volt rá pénzem, idén már dolgozom tescoban úgyhogy lesz pénzem rá, csak nem nagyon tudom mit hol lehet venni, mert megvan az elképzelésem csak nem tudom hol keressem.


16/F


elképzelésem:

fa kereszt feketezsinóron a nyakban

fehér, ülepített nadrág

fehér, feliratos/mintás póló (mondjuk olyan ed hardy féle)

tornacipő

pitbullos napszemüveg

fehér baseball sapka


ez az egyik változat, a másik


laza térdig érő rövidnadrág,

kapucnis pulcsi,

fehér baseball sapka

tornacipő


kb ezekre a fickókra akarok hasonlítani:

[link]

[link]

[link]

[link]



ötletek?


2011. jún. 6. 17:32
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

persze:)



A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:29


igen feltettem többször magamnak a kérdést már régebben, nem tudtam rá válaszolni. talán annyit, hogy nekem ez tetszik, én mindig is tetszeni akartam magamnak, és valamilyen stílust követni, már kis 3.-os korom óta ez a vágyam, hogy nézzek ki valahogy, és nem valahogy, hanem ÚGY ahogy nekem tetszik, és ez a stílus áll a számra. most 9.-10.-re csak meg sikerül valósítani.:)



köszönöm a válaszokat, igen tudom hogy nem lesz olcsó mulatság de felkészülök, még körbekérdezgetem az embereket, hogy hol lehet esetleg márka hamisítványokat venni, és akkor azok olcsóbbak és így is simán kijöhetek.:)

2011. jún. 6. 21:14
 12/35 anonim ***** válasza:
73%

az már eleve gáz ha másokra akarsz hasonlitani:S

azt meg hogy hol, már valaki leirta, mivel azt mondtad h "páwa" akarsz lenni.....

2011. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
az egyátalán nem gáz. megvannak nekemis a saját ötleteim amiket hozzátennék csak ezt a stílust szeretném követni, amúgy meg tökmindegy szerintem mindenki azt csinál amit akar, ez nem gáz.. ez szabad akarat.
2011. jún. 6. 21:54
 14/35 anonim ***** válasza:
71%

Az a gondom ezzel a stílussal, hogy ezek a pasik annyira ki vannak magukkal, pedig egy kis szerencsétlen lúzerek, akik a külsőségekkel akarják kompenzálni a bénaságukat.....

Te biztos ne vagy ilyen ember! Legyél egy normális farmeres, pólós gyerek és kész. Az ilyen pasik a ribancokkal jönnek össze, gondolom te egy normális, kedves lányt szeretnél....


Tudom, hogy te ez elhatároztad, de most hallgass egy kicsit rám. Én 23 éves nő vagyok, és komolyan mondom neked, ha mi a barátnőimmel egy ilyen kissrácot látunk, akkor csak nagyokat röhögünk.....ez nagyon gáz stílus...nha meg a kereszt dolog......jujjj

2011. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
75%

Teljes mértékben egyet értek az előttem szólóval.


Alkosd meg az egyéni stílusodat, ezek a 'páwa' gyerekek a hamisított Ed Hardy fölsőkkel nevetségesek.


Bár, ha Te ettől érzed jól magad a bőrödben, csináld...

2011. jún. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
62%

az a baj, hogy még hamisitványokat is hordanál...gáz...23 éves leszek és egy barátnöm nincs, akinek bejön ez a stílus...persze...a discos luvnyáknak akik egy kis cuccért szétteszik a lábukat ez kell...nálunk nyert ügyed van... (Y)

(és igen járok bulizni..pasik buknak rám...nem vagyok ronda...de ha normális lányt akarsz találni magadnak, ne igy nézz ki...lehet divatos valaki úgy is, ha nem páwa vagy mi...diszpintyek...)

2011. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
100%
Nem azért de a PÁWA az nem plaza,árkád,westend,aréna hanem PÓLUS,árkád westend aréna
2011. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

ez nem egy végleges dolog.. ezek csak ruhák, én meg csak 16 vagyok.. ez nem jelenti azt, hogy majd 4-5 év múlva is így fogok kinézni.. amúgy ma jött meg a fizetésem, 35 ezer forint. hát nagyjából elég lesz, de nagyon ki vagyok számolva :) sajnos nagyon keveset dolgoztam augusztusban azért csak ennyi :(


am már minden megvan mindent ki szemeltem de a keresztet nem találom sehol, azt hol lehet venni ? (nehogy azt mondjátok hogy pólusban árkádban westendben és arénában, mert abból nem fogom megtudni -.- kicsit részletesebben.)

köszi:)

2011. szept. 9. 10:07
 19/35 anonim ***** válasza:
New Yorkerbe, Bershkába vannak ilyen nyakláncok és hasonló kiegészítők. 1-2 ezer forint körül vannak. Mondjuk én kimennék a piacra azt megvenném ott, pár száz forint és szerintem egy nyaklánc között nincs különbség.
2011. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Azzeroth válasza:
figyelj, ha még mindig ugyan ott tartasz én szívesen nyújtok segítséget, én is állítólag páwa vagyok mindenki azt mondja, jó van is rá okom bershka pull&bear cuccok, bár nem találom magam annak.. :'D de ha kell segitség, akkor azzeroth113@gmail.com-ra írj és részletesen leirom, hogy lehetnél igazán páwa kívülről belülről.. :)
2012. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!