Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék "páwa" lenni....

Szeretnék "páwa" lenni. Milyen ruhákat tudtok ajánlani amik jól néznek ki és divatosak?

Figyelt kérdés

csak mert mindig is ilyen stílust akartam, csak nem volt rá pénzem, idén már dolgozom tescoban úgyhogy lesz pénzem rá, csak nem nagyon tudom mit hol lehet venni, mert megvan az elképzelésem csak nem tudom hol keressem.


16/F


elképzelésem:

fa kereszt feketezsinóron a nyakban

fehér, ülepített nadrág

fehér, feliratos/mintás póló (mondjuk olyan ed hardy féle)

tornacipő

pitbullos napszemüveg

fehér baseball sapka


ez az egyik változat, a másik


laza térdig érő rövidnadrág,

kapucnis pulcsi,

fehér baseball sapka

tornacipő


kb ezekre a fickókra akarok hasonlítani:

[link]

[link]

[link]

[link]



ötletek?


2011. jún. 6. 17:32
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
70%
mért akar mindenki ilyen szánalmas kis b*zi lenni? egyáltalán mi jön be ezen a lányoknak? úgy látom nagyon bejött most ez a páwa b*zi gyerek meg kis tinik*rva korszak...pff tiszta szégyenek vagytok
2012. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
25%
Ne foglalkozz ezekkel a páwa skatujázókkal csak azok modogatják, akik soha életükben még a pláza küszöbéig sem jutnak el. Magyarországon ez elég gyakori jelenség manapság, és fáj nekik, hogy van ki meg tud rá költeni. Kiközösítőek csupán. Jó cucc az jó cucc ez tény. Azt meg meg kell fizetni! De az már más tészta, ha valaki férfi létére nőnek néz ki, meg kiraktattáblának, azok nem nyerők.
2012. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Cipo&Bax, Hardsoda, Retro jeans egy része, Váci útca Footlocker store pedig a tökéletes tárhelye a páwa cuccoknak egyébként, nem tudtam hogy mi ez a kifejezés, de az utóbbi években feltettem magamnak a kérdést, hogy mi ez a sok csiricsáré, tarkabarka nagyon mintás akármik? Aztán most meg is van már rá a szakkifejezés.
2012. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
10%
embeeeer:D báár jó régen tetted fel ezt a kérdést, de ezek hol páwák?:D ötforintos cuccokkal?:DD hagyjad már a faszbaXD az utolsó egy nyo**rék:D többiről meg ne is beszéljünk:DDDDD meg ezek amiket itt irtok:D széégyen:D attól, hogy ragozzák, semmi nem fog változni:D óóó örülök, hogy végig olvastam a hozzászólásokat..xD képes volt vmi selejt úgy kioktatni egy másik selejtet, hogy PLAZA árkád Westend ,Aréna "hát nem tudtad??"xD :DDd neee, mi ez a sok vadnyomo*ék XD persze hogy azt kell írni, hogy nem jön be, főleg ha az a srác rátok se akar nézni :PP 2012 vaaaaan:D focisták az ideálok, a legtöbb focista pedig páwa emberek, ébredjünk már fel:D attól, hogy azt mondja egy agyoniskolázott véngyapottermelő szökött eonuk, hogy a páwák homik, attól úgy is lesz?xDD úgy ne akarj már kinézni mint a linken a tojglikxdddd sokvadnyomor"ék"XD legalja.DD:D
2012. aug. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
73%
figyelj teso ez egy hirtelen jott hirtelen ment kis ugymond divat volt legyel rapper ne akard utanozni a divatot en rapp zenet szeretem rappernek oltozok letolt gatya fullcap magas száru deszkascipo abba begyurve a gatya es bo polo en nekem ez a stilusom nem mondom nezem le mas stilusat de a pavasag abszolut nem stilus gondold at
2012. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
75%

Mi az ilyeneket szoktuk megrugdalni, amikor már 20adszori rászólásra sem hagytok minket békén!


egy Goth lány

2012. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
39%
kösd fel magad!
2012. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
undorito ez a 'stilus'... 14/L
2013. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
a Páwa K.u,rva anyátokat!!! kis b.u.z.i.k!!!! a barátnőmet el vettétek!!! mert ilyen kis g.e.ci a stilusotok és eg tetszett neki én nem leszek és nem vagyok ilyen!!! kis nyomik!!! 88! holokauszt rátok vár!
2013. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
Hahahaha! ezen sírok egy perce! :DD ne a páwákat utáld emiatt,hanem magad.tehát nem tudtad már fentartani az érdeklődését és már nem érdekelted. ennyi.
2013. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!