Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mért olyan nagy szám ez az Ed...

Mért olyan nagy szám ez az Ed hardy?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 15:13
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
80%
Azzal állítasz ki TE magadról szegénységi bizonyítványt, hogy azt hiszed, hogy egy nyomorult Ed Hardy pólótól leszel valaki. A kérdező teljesen helyesen látja a dolgot, nem hiszem, hogy itt az ő szegénységi bizonyítványáról kellene beszélnünk... Egyébként lenne pénzem Ed Hardy cuccokra, nem kell itt verned a nyálad, hogy milyen nagy szám, de inkább veszek abból a pénzből 16 darab felsőt a Jeans Clubban vagy a C&A-ban, amik nem ilyen csicsamicsa cuccok.
2009. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
82%
Londonban azért nincs a gazdagokon Ed Hardy póló, mert ott már tudják, hogy nem egy ilyentől leszel valaki. Egyetértek az előttem szólóval.
2009. jún. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
85%
Nem akartam irni, de itt kifejezetten gaznak szamit!
2009. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
86%
Ja, és az a minőség, hogy egy egyszerű kézzel való mosásnál lejön a pólóról az "igényesen" ráragasztott strasszkő? Ezt a minőséget megkaphatom a kínaiban is...
2009. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Nah látom sok minden történt a távollétemben :D

Szegénységi bizonyítványos drágaságnak üzenném:

ahoigy többen írták előttem, elég gáz ha azt hiszed hogy egy ilyen ronda és ízléstelen ruhának nem nevezhető valamitől leszel nagyon fontos ember :)) Amúgy nem azt kérdeztem, hogy mit gondolsz arról hogy milyen az anyagi helyzetem (mert elárulom meg tudnám venni, de nem fogom:)) hanem hogy mi olyan nagy szám benne??? Azon túl hogy szánalmas és gyerekes vagy, szövegértési problémáid is vannak.

2009. jún. 19. 19:59
 16/40 anonim ***** válasza:
11%

köszike szépen :p

hahaha

2009. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
27%
Jeans Club, C&A... én meg azokat a cuccokat nem venném fel, ha ingyen lenne, akkor is max itthonra hordanám el... Én hordok Ed Hardyt, meg Christian Audigiert, és sztem elég felelőtlen dolog kijelenti hogy nincs stílusom (ugye ez rám is vonatkozott értelemszerűen), ugyanis a környezetembe kb mindenki dicséri a stílusom, meg tőlem kér tippeket... szal ennyi :D
2009. jún. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
68%
Tudod, nem az a stílus, ha valaki úgy néz ki, mint egy papagáj ;) Hordj csak Ed Hardy cuccokat, az én stílusomat is mindenki dícséri, mert tudok párosítani, van ízlésem, és ehhez nincs szükségem 30000 forintos, undorító csicsa cuccokra. Légy magadra büszke :D
2009. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
52%

nem attol lesz vki menő ha majmolja a divatot... ha kialakitod a saját egyéniséged sokkal "menőbb" lehetsz. és ennek sem a márkás akár ed hárdi akár krisztia izébizé cuccok... nincs bajom az ilyennel, aki megteheti tegye meg, de csak akkor ha tudja is viselni és illik is hozzá! :/

ezaz én véleményem.

16L.

2009. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
0%

Nehogy azthidd, hogy nekem is csak Ed Hardy meg stb csillogós cuccaim vannak, csak 2-3 ilyen cuccom van ami csillogósabb stb, am inkább lazább/elegánsabb a stílusom...



15:34-es voltam...

2009. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!