Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mért olyan nagy szám ez az Ed...

Mért olyan nagy szám ez az Ed hardy?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 15:13
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Nike, Adidas teljesen rendben van, de az Ed hardy...xD
2009. nov. 14. 12:33
 32/40 anonim ***** válasza:
94%

Én csak pólót vettem,de ezek a halálfejes izék nem nagyon tetszenek. Vannak közte jók!


Én egyszerűen szeretek öltözködni,és SOHA nem a divatot követtem,hanem az ízlésemet. (Ne mondja meg senki hogyan öltözködjek)


Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a stílust,hogy ne a divat után menjen! Úgy öltözzön hogy érezze jól magát benne!


De sajnálattal láttam,mikor felmentem a suliba ED hardy-s pólóban,akkor mindenki milyen nagy szám meg ... Nem értem miért nagy szám,csak az a póló tetszett és kész. Felőlem lehet az is a neve a márkának: "kirántottasztalfiók" vagy "mitsütszkisszűcs" csak ne nagyon gagyi legyen,és jól nézzen ki.

Ennyit akartam!


És azzal is egyetértek,hogy nem attól lesz valaki ember hogy milyen ruhát hord!

2009. nov. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
53%
Én hordok Ed hardy-s cuccokat és nem zavar.hogy ha valakinek nem jön be mert mindenkinek más az izlése,én pl szeretem a színes cuccokat és lehet hogy drága de viszont nagyon jó az anyagja mindegyik ilyen terméknek legalább is szerintem!Nem kell itt vitatkozni.hogy az Ed hardy giccss mert valakinek tetszik valakinek nem! ENNYIIII!
2009. dec. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
56%
Azéé engem nem kee lepontozni mert hordok Ed Hardy-t ...
2010. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is vannak köztük jók! miért olyan elképzelhetetlen, hogy valakinek tetszik?
2010. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Én gyakran hordok ilyen cuccokat, tetováló művész vagyok és nekem abszolút passzol az életvitelemhez és a stilusomhoz. Nem mellesleg szuper tetoválásokat lehet készíteni a mintákból ihletve.
2010. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Nem értem miért olyan nagy szá,de szerintem a feltünési viszketegségben szenvedők,meg a hangulatjavítózók viselete. Borzalmasan ocsmány csícsás gyerekes stílustalan kinézet,illetve ócska látvány, úgy néz ki mint egy nagy nyomtatott feliratos póló a kínaipacról. Igénytelen. Ha fegyvert fognának a fejemhez,akkor sem vennék fel egy ilyen főrtelmet. Azok a nagy lángmintás meg sárkánymintás cuccok voltak pár éve még hasonló gagyi kaliberüek.
2010. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:

Egy kis időeltolódással válaszolnék én is a kérdésedre.


Talán azért nagy szám, mert egy amerikai tetováló művész Don Ed Hardy, és az ő mintáit rakják füzetekre, pólókra, cipőkre, pulcsikra, sapkákra meg miegyébre...

Az is lehet, hogy aki felvesz egy eredetit, 15 méterrel arrébb azt fogják gondolni, hogy mekkora pénzeszsák az illető. Írta valaki, hogy ha felvesz egy ilyet valaki, annak biztos nincs ízlése, meg azt hiszi, hogy ha ilyen-e van, akkor egyenlő a divattal. Ezzel azért ha megengeditek szembemennék, én is gondolkodom, hogy veszek egy EdHardy-s pólót, mert van pár olyan minta, ami tetszik, és amit szívesen hordanék. Szerintem csak az hord ilyet, akinek tetszik, mert ha valakinek nem tetszene/undorodna tőle (mint például a kérdés írója) biztos nem venné fel, pusztán azért, hogy menőnek/gazdagnak látszódjon. Egyébként nekem van pár EdHardy-s füzetem a suliban, azok nagyon jól bírják a kiképzést, és szépek is, nem csak ilyen sima kockás borítója van...


Remélem segítettem valamit. :)

2011. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim válasza:

Előző vagyok, szétnézem kicsit EdHardy hivatalos oldalán, például nem tudom ezekkel a mintákkal mi bajotok van...

[link]

[link]

[link]

[link]

Szerintem ezek abszolút normális darabok. :)

2011. okt. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Nekem továbbra sem tetszik. szerintem idétlen, de ezzel nincs is baj, csak szerintem nagyon nem éri meg az árát... :/
2011. okt. 21. 12:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!