Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gondolják a nők?

Miért gondolják a nők?

Figyelt kérdés

Hogy jól áll nekik, ha bal oldalt a hajukat felgépeltetik, mindenhol máshol pedig hosszú a hajuk?


Hogy minden lábon jól áll a balerina cipő? Mikor fogják fel, hogy a pici lábakon mutat igazán jól az?



2013. máj. 26. 20:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocs, jobb oldalt láttam több nőnek is felgépeltetve már, nem baloldalt!
2013. máj. 26. 20:16
 2/11 anonim ***** válasza:
A babacipő szerintem kényelmes, egyszerű viselet, a legtöbb lábon jól mutathat. A felnyírt haj nekem sem tetszik, mert az egy vagány, különleges stílus kiegészítője lehet maximum, és nekem nem tetszik a legtöbb lányon/nőn, egyáltalán nem nőies.
2013. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az elsőt én sem értem


a másodikban nincs igazad. nem a láb mérete, hanem a viselője mérete fontos. egy 90 kilós dagin, egy széttaposott balerina nevetséges

2013. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"nem a láb mérete, hanem a viselője mérete fontos. egy 90 kilós dagin, egy széttaposott balerina nevetséges"


Ez így igaz, csak gyorsan írtam ki a kérdést és nem tudtam kifejteni pontosan, h mire gondolok. Ugyanakkor szerintem 37-38-as méreten felüli lábakra súlytól független már nem kellene ilyen lábbeli a véleményem szerint.


Ez a felnyírt haj meg most divat? Mert nem egy nőn láttam mostanában kortól független!

2013. máj. 27. 06:36
 5/11 A kérdező kommentje:
Annyit még a balerina cipőről, h szerintem abszolút nem hétköznapi viseletre való! Nagyon vékony a talpa, nem tartja meg a lábat, a bokát, a testsúly pedig inkább a lábujjakon van...abszolút nem egészséges. Igaz, a magassarkú sem az, már mint hosszú távon, mégis sokan hordják!
2013. máj. 27. 06:38
 6/11 anonim ***** válasza:

A haj mondhatni divat, de sajnos annak is ilyen aki amúgy visszafogott és érdekes stílusú csaj


[link]


Cassie pl rapper, nem tudom végülis hogy jön a rap-hez nőknél az ilyen haj

20/F

2013. máj. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Velem van a baj, ha nekem ez a csaj se tetszik...vagyis ezzel a hajjal tutira nem?
2013. máj. 27. 12:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ezt a hajat az LMFAO: Sexy and I know it klipjében láttam először. Sztem nagyon rosszul néz ki... Elképzelésem nincs, hogy az embereket mi készteti erre. Múltkor a buszon volt szerencsém egy rózsaszínes árnyalatúhoz mellé nem túl szép arccal, megrázó élmény volt... A kérdésedre nem tudok válaszolni, de szolidaritást vállalok veled. :D
2013. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Jézusom,akkor csak a 130éves törpe nők,vagy kislányok hordjanak balerinacipőt,csak azért mert 37alatti mérettel nem nagyon találsz egy fiatal felnőtt csajt,vagy tinit pubikám
2013. jún. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok a pubikád. ;)

2. Nem szabtam meg, h ki hordhat és ki nem, csak tudomásul kéne venni, kinek áll jól és kinek nem. Sok nő ezzel sajnos nincs tisztában.

3. Inkább aludnál már abban az időben, minthogy hülyeséget kommentelsz! ;)

2013. jún. 3. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!